PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590943}

Wysokie Tatry - dziki świat zastygły w czasie

Vysoké Tatry - Divočina zamrznutá v čase
7,9 162
oceny
7,9 10 1 162
Wysokie Tatry dziki świat zastygły w czasie
powrót do forum filmu Wysokie Tatry - dziki świat zastygły w czasie

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 9

dokument o życiu zwierząt na obszarze całych Tatr. Operator pokazał nam całe góry aż do Węgier. Nie ominął oczywiście naszych rodzimych górali ukazując przy tym trudy ich życia oraz tradycyjne zajęcia jak doglądanie owiec, wytwarzanie sera. Sprawnie przedstawił również jak wygląda tradycyjny ślub góralski. Oby więcej takich dokumentów!

Polecam każdemu. Być może do obejrzenia tutaj: http://osiolek.com/index.php?rel=31450


xardas17

Tatry aż do Węgier?! A ja myślałam, że to tylko w Polsce i na Słowacji...;)

ocenił(a) film na 9
k8wk8w

Mówiąc całe góry miałem na myśli Karpaty :D Drobne niedopowiedzenie.

ocenił(a) film na 8
xardas17

Spore nieporozumienie - operator nie pokazał innych pasm Karpat, tylko Tatry (Wysokie i Bielskie) + ujęcia Tatr Wysokich z Tatr Niżnich. Gdyby jednak pokazał Karpaty w ich całej rozciągłości, to nie do Węgier tylko do Rumunii.

Nie czepiałbym się, ale przy filmie krajoznawczym to raczej istotne.

xardas17

Przepiękne zdjęcia!

ocenił(a) film na 7
aariciaa

Gdzie to oglądaliście? Znalazłam film na yt, ale chciałoby się obejrzeć w jakości HD, no i po polsku ;].

ocenił(a) film na 7
creep_

Na chomiq jest w słabej jakości, znalazłam lepsze jakościowo źródło - plik avi ok 700MB, ale za to w oryginalnej wersji językowej. I tak źle - i tak niedobrze.

creep_

Kurczę nie pamiętam, ale oglądałam w oryginale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones