PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622006}

Wyspa skarbów

Treasure Island
5,7 2 021
ocen
5,7 10 1 2021
Wyspa skarbów
powrót do forum filmu Wyspa skarbów

treasure island 5/10

ocenił(a) film na 5

Mimo swietnej obsady ta wersja wyspy skarbow jest bardzo....bezplciowa. Niestety, zaczalem ogladac z zainteresowaniem az do pewnego momentu, gdy zauwazylem ze film staje sie po prostu nudny. Najwieksza porazka to Elijah Wood, jego rola byla wrecz debilna, kozojebca jak mozna powiedziec. Jedyny plus to gra Izzard, ktory mimo niezbyt pozytywnej roli potrafil wzbudzic sympatie. Zreszta przez caly czas filmu myslalem ze jest to M. Chiklis ze Shields, kurde ale podobny. Filmu nie polecam dla wielbicieli Stevensona, bo film prostu jest bezbarwny.

ocenił(a) film na 1
dabram17

Politpoprawna wariacja na znany temat. Wolałbym więcej szacunku dla oryginału

ocenił(a) film na 6
dabram17

Faktycznie jest trochę bezbarwny, przede wszystkim sceny akcji skiepścili. Ten szturm na chatę to była największa żenada, jaką w życiu widziałem. Po czymś takim ci piraci powinni się pójść powiesić na maszcie, koniec końców kaleka bez nogi zabił więcej ludzi niż wszyscy pełnosprawni i to dobra metafora wobec całego filmu, że jak napisałeś, Izzard jest plusem tego filmu. I groźny potrafi być i jednak ludzki taki bardzo, a w końcówce nawet wzruszający jest. Powinni go obsadzić w jakimś lepszym filmie.

dabram17

Mam takie same odczucia jak Dabram,oglądało się fajnie do pewnego momentu aż tu nagle zrobiło się nudno,a scena z pojedynkiem 2 ekip na wyspie to porażka.

ocenił(a) film na 5
dabram17

zgadzam się z wami wszystkimi.
Oglądałem go z przyjemnością,ale przyjemność jakoś znikła nawet nie wiem kiedy.
W pewnym momencie chciałem,żeby się jak najszybciej film skończył.Załamałem się "bitwą" o "zamek" normalnie jak w polskim filmie-chała.A jak doktorek nie znając fechtunku pogonił zaprawionych zabijaków,to wyglądało to niemal jak scena z Benny Hilla.
Najbardziej mi się podobał Izzard.Reszta szkoda gadać.


p.s. PIRACI Polańskiego to perełka(trochę i nasza,na szczęście nie robiona przez naszą kinematografię) tam był klimat.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones