PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478478}

Wyspa skazańców

Kongen av Bastøy
7,6 47 055
ocen
7,6 10 1 47055
5,7 3
oceny krytyków
Wyspa skazańców
powrót do forum filmu Wyspa skazańców

Totalnie mnie rozwalił treścią, przesłaniem, fabułą, grą oktorską i ZAKOŃCZENIEM !. Polecam. To
jeden z tych filmów do których się wraca. Mam nadzieję szybko za nim zatęsknić.

ocenił(a) film na 7
dark19Orbit

A jakie było w nim dla Ciebie przesłanie?

ocenił(a) film na 9
jdk_2

Wiele można by mówić o przesłaniu. Na przykład o tym, że obywatele, mieszkańcy wyspy, choć mieli rację i przewagę przez jakiś czas, to i tak bezlitosny system szybko przypomniał o sobie z podwójną siłą. !
Niczym następujacy obrazek: http://demotywatory.pl/4040284/Jesli-chcesz-walczyc-z-obecnym-systemem

ocenił(a) film na 9
dark19Orbit

Fakt,przesłanie bardzo dobre,a sam film genialny...wciągający,nieprzewidywalny,zapadający w pamięć...

ocenił(a) film na 9
dark19Orbit

Film oparty na faktach zwykle nie ma żadnego przesłania. Opowiada po prostu ciekawą (z subiektywnego punktu widzenia) historię. Ja szukałbym cienia przesłania w kwestii zrzucania odpowiedzialności na kogoś innego. Jak to miało miejsce w przypadku dyrektora. Nie mniej jednak jest to przede wszystkim ciekawa historia opowiedziana w bardzo świetny sposób.

Wol4nd

Bardzo dobrze wyjaśnione myśli, które chciałem napisać po obejrzeniu tego filmu, ale skoro zostałem wyręczonym to już nie muszę ;) Dodam tylko od siebie, że dla tych bandziorów małoletnich i nieletnich w Polsce też przydałaby się taka wyspa po 6 latach pragnęli by tylko cyca mamy i ciepłego kawałka obiadu ;) Odechciewało by się takich bestialskich mordów i kradzieży.

ocenił(a) film na 9
dark19Orbit

Jestem tego samego zdania, niezapomniany film!

pasuje mi do niego cytat z Bravehaert'a

Możecie odebrać nam życie, ale wolności nam nie zabierzecie!

ocenił(a) film na 9
TroL_ing

"Lubię to "

ocenił(a) film na 8
TroL_ing

Dokładnie tak !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones