PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430928}

Wyspa strachu

A Perfect Getaway
6,2 24 223
oceny
6,2 10 1 24223
6,0 3
oceny krytyków
Wyspa strachu
powrót do forum filmu Wyspa strachu

Napięcia nie było a ja ciągle czekałam na te morderstwa no i było tylko jedno pod koniec praktycznie.
Nudna wy film, rozczarowała się czekając na zaskoczenie.

Friese

jak czekasz na morderstwa to coś z Tobą nie tak, może wizyta u psychologa?
film nie był o kilku morderstwach tylko o planowaniu jednego, opowiadał historie jednej pary która miała być zabita i bardzo podobało mi się że dawali 3 możliwości wytypowania mordercy, a nie jak w większości tego typu że albo osoba A albo B to tu było jeszcze chwilowo C ;]

ocenił(a) film na 4
Thyriad

Ogłoś zatem wszystkim kochającym kryminały i zagadki gdzie jest morderstwo / morderstwa i rozwiązuje się je że potrzebują psychologów.
Nie musisz mi mówić o czym był film, bo wiem - każda osoba z iq kozy nawet by na to wpadła.
Są jeszcze filmy gdzie nie masz pojęcia kim jest morderca - ja spodziewałam się tego.

Prostą masz naturę - obrażania kogoś kto ma inny gust niż Ty (,,coś z Tobą nie tak może wizyta u psychologa?)
Trochę więcej tolerancji dla obcego punktu widzenia, a nie takie prostactwo gdzie obrażasz kogoś bo daje dla filmu 4 gdy Ty dałeś 7 i jesteś zachwycony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones