PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464256}

Wyspa tajemnic

Shutter Island
8,2 587 814
ocen
8,2 10 1 587814
7,1 47
ocen krytyków
Wyspa tajemnic
powrót do forum filmu Wyspa tajemnic

"As psychological horror thrillers go, it might be flawed, but it's a technically masterful piece of
work." Nie sposób się z nim nie zgodzić. Doskonale zrealizowane, ale jednak rozczarowujące to
dzieło. Tak oczywistego zakończenia się nie spodziewałem. 6,5/10.

ocenił(a) film na 10
MyNameIsDeath

Co masz na myśli mówiąc oczywiste zakończenie. Nie czepiam się, po prostu chcę poznać rozwinięcie tej myśli. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
magnes_6

Nazywając zakończenie oczywistym, miałem na myśli, że było przewidywalne, ograne i nieoryginalne. Bardzo.

ocenił(a) film na 10
MyNameIsDeath

Dzięki za szybką odpowiedź. Ja jednak uważam, że końcowa scena mogła zostać zinterpretowana dwojako, więc mnie zakończenie usatysfakcjonowało.

ocenił(a) film na 7
MyNameIsDeath

Zakończenie raczej nieoczywiste :)

ocenił(a) film na 7
Rober_T

Przeciwnie.

ocenił(a) film na 9
MyNameIsDeath

Oczywiste w sensie uważa Pan, że od razu wiadomo, że go wrobili czy naprawdę był chory?

ocenił(a) film na 7
madula99

Nie w ten sposób oczywiste. Bardziej w taki, że zakończenie było pozbawione oryginalności i niezbyt wydumane jak na film, który próbuje być takim mindfuc*erem.

ocenił(a) film na 8
MyNameIsDeath

Mnie bardzo się film podobał.
Ostatnio grałem w taką polską grę Vanishing of Ethan Carter i chyba już wiem skąd zaczerpnięto pomysł Paula Prospero :P
Świetnie przedstawione więzienie, tajemnicza wyspa, eksperymenty. Świetne, jednym słowem

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

"Wyspa tajemnic" to straszny kicz. Ta rozpadająca się Michelle Williams z popiołu - scena jak z teledysku Evanecense. Fuj!
Ale piosenka Diny Washington rozdziera serce.
https://www.youtube.com/watch?v=TzOFlCIY0H8

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

Też nie rozumiem wielkich zachwytów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones