PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11825}
7,1 1 932
oceny
7,1 10 1 1932
Wyspa złoczyńców
powrót do forum filmu Wyspa złoczyńców

Co prawda nie czytalem ksiazki, akurat tego tytulu, ale film jako caloksztalt moze byc, plusem jest tez J.Jedryka , oraz dalekie plenery w niektorych ujeciach. Samochod nawet wmiare odtworzony. Szkoda ze to co zrobiono w latach 80 popsulo opinie o calosci serii Pana Samochodzika Nienackiego. Piosenki to wg mnie tez duzy plus tego filmu.

ocenił(a) film na 8
KinoManiak_12

a mnie się podobał humor, zwłaszcza niektóre teksty i zachowania Tomasza oraz komendanta policji...stary humor jest najlepszy; no i oczywiście kreacja J.Jędryki...bardzo ładna kobieta ;)

ocenił(a) film na 10
Mayuki

jesli chodzi o humor to jest taka przezabawna scena gdy przestepcy spotykaja Kolase w w jego domu, i przesmiesznie prubuja sie dowiedziec gdzie jest klucz
"- przypuszczam ze ty nie jestes czlowiek z towarzystwa"
albo
"- no naprawde nie wiem jak z toba rozmawiac" itp :)

KinoManiak_12

Ogólnie film mi się podobał,ale jednak czegoś brakuje w nim.Jestem fanem serii Samochodzików i chciałbym żeby było nakręcone wprost idealnie do fabuły książek.Jednak wiem,że tak się nie da i wypada się cieszyc tym co jest :) Dużym plusem są aktorzy zwłaszcza:Machulski,Pietruski,Zintel i Fogiel.I tak jak wyżej dialogi oraz plenery.Dziś taki film na pewno by nie powstał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones