PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 181
ocen
7,1 10 1 176181
5,9 18
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

no nie powiem, ale po zwiastunie zapowiada się ciekawie :] a to głównie za względu na obsade...McGregor, Bean, Buscemi, Hounsou, Duncan i Johansson(ktora nie powiem wyglada calkiem sympatycznie w tej zapowiedzi) :] dla takiej obsady, nawet jak film bedzie cienki- trzeba to bedzie zobaczyć :]

użytkownik usunięty
error

no pewnie ja pójde tylko i wylącznie dla Beana :P

Ja pójdę głównie dla Beana, ale McGregor i Buscemi to też dobrzy aktorzy.

hehhe :) rozumie Cię doskonale :) Znowu gra "złego".. im bardziej zły tym bardziej pociągający... :)

error

no rzeczywiscie to trzeba zobaczyc choc rzeczywiscie smierdzi mi to matrixem ale rezyser spoko obsada rowniez szczegolnie johansson (to moja ulubiona katorka hee) zwiastun tez nie najgorszy podsumowujac czekam z niecierpliwoscia

maw_4

Reżyser: "Twierdzy", "Armageddonu", "Pearl Harbor" i innych gniotów, ale zwiastun faktycznie ciekawy. Gdyby nie właśnie reżyser, choć dobry, ale kojarzący mi się z odmóżdżającymi produkcjami akcji, to pewnie czekałbym na film z niecierpliwością. Cóż... Poczekajmy...

Albertino

Widziałem tylko "Armageddonu" i mały kawałek "Pearl Harbor" (nie gniewajcie się ale prawie zasnąłem), ale z tego co słyszałem "Twierdza" to naprawdę znakomity film.

error

Utopia- antyutopia? Kojarzy mi się to z "Wodnym światem" - też wyspy szukali. Ale obsada za dobra, by mnie nie przekonać (Djimon- boskie stworzenie:)) mimo, iż spod ręki rezysera Michela Baya nie wyszło jeszcze nic dobrego- tylko hollywoodzka papka. "Wyspo" nie zawiedź mnie!

lady_akira

"Twierdza" to jak na razie najlepszy film Baya, czy znakomity? no nie wiem - na pewno akcja jest tak prawdopodobna, że się płakać chce ;) Ale można obejrzeć, moze i nienajgorszy film. Z kolei "Armageddon" to absolutna klęska, zresztą jak i "Pearl Harbor".

ocenił(a) film na 6
Albertino

Albertino przesadzasz. Nie mozna wiecznie ogladac ambitnych filmow i nawet nad pustakami nafaszerowanymi emocjami (gnioty to przesada kolo) warto czasem zasiasc przed TV lub kompem. A kiedy mialem ochote na lekki film to sobie obydwa obejrzalem i bardzo mi sie podobaly. Gniot to jest RH+. Pozdr, a i nie udawaj takiego wszystkowiedzacego i meskiego kozaka bo to nie jest dobra technika na pokazanie swojej wiedzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones