PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11827}

Wystarczy być

Being There
7,5 6 226
ocen
7,5 10 1 6226
7,6 16
ocen krytyków
Wystarczy być
powrót do forum filmu Wystarczy być

Nie bardzo to rozumiem, a co do filmu, to zapewne nie przetrwał próby czasu. Na obecne czasy ciężko zrozumieć kretynizm ludzi otaczających Ogrodnika, ale mam nadzieją, że wtedy to było coś nowego, świeżego i fajnego. Scena po filmie pokazuje co bawiło w tamtych czasach ludzi. Bardzo dużo scen w filmie podobnych do "Joe Black". Dla mnie 6/10

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Musisz być z otoczenia "Ogrodnika" skoro nie jesteś w stanie umocować obrazu w obecnych czasach.

ocenił(a) film na 6
musicmans

Jaki błyskotliwy. Gratuluję!

ocenił(a) film na 7
h3b4n

O to chodziło że jak Jezus chodził po wodzie to wszyscy wokół którzy to widzieli szeptali do siebie że co ma wisieć nie utonie No i zawisł bo nie utonął.

ocenił(a) film na 9
h3b4n

W scenie chodzenia po wodzie chodzi o to że nie idzie na dno, na dodatek sprawdza dno parasolem aby widz mogl zobaczyc ze woda jest gleboka. Jest to taka supernaturalna metafora na koniec filmu podsumowujaca "człowieka w czepku urodzonego". Takiego który bezwiednie brnie przez świat i ma olbrzymie szczęście z którego nie zdaje sobie sprawy. Nie wiem dlaczego uważasz że film się przeterminował. Włącz TV, social-media - świat nigdy nie miał na scenie więcej takich ludzi jak teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones