PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628314}
6,5 28 521
ocen
6,5 10 1 28521
Wyszłam za mąż, zaraz wracam
powrót do forum filmu Wyszłam za mąż, zaraz wracam

Drugi najgorszy film jaki obejrzałem w życiu. Historia jest wiarygodna przez pierwsze 15 minut. Potem zaczynają sie totalne absurdy ze spontanicznym wyjazdem do Kenii, lwem na sawannie, małżeństwem nie-małżeństwem, równie spontanicznym wyjazdem do Moskwy, beznadziejne dennym i głupim gnębieniem męża, z którym potem jednak jest się na bardzo przyjacielskiem stopie i wybiera na lot nieważkości, a scena końcowa jest już mega absurdem i debilizmem. Komedie romantyczne generalnie nie są filmami najwyższych lotów, ale ten to naprawdę jest dno i metr mułu. Ocena: 1/10 (1 za urodę Diane i krótki, ale piękny pejzaż afrykańskiej sawanny).

ocenił(a) film na 5
phoba_2

fakt jest to absurd ale w komedii tego typu zupełnie nie przeszkadza. Ja też się zawiodłem na tym filmie ale żeby ocenić na 1? Ode mnie mocne 5.
Rzeczywiście scena z lwem była beznadziejna = ) a ostatnia to już taki happy end z kreskówki.

ocenił(a) film na 2
phoba_2

w końcu prawidłowy komentarz :) moim zdaniem nawet te 15 min to za dużo. Nadal się sobie dziwię, jak wysiedziałem w kinie przez cały film. Miałem darmowe bilety, a mimo to czuję się, jakbym stracił kasę. Miałem wrażenie, jakby twórcy wymyślili "zabawne" sceny i cały film chcieli pod nie nakręcić, choćby nawet wymagało to kompletnego braku wiarygodności fabuły.

ryba_pl

"Miałem wrażenie, jakby twórcy wymyślili "zabawne" sceny i cały film chcieli pod nie nakręcić, choćby nawet wymagało to kompletnego braku wiarygodności fabuły." b dobry komentarz!

ocenił(a) film na 4
phoba_2

mam podobne odczucia. Historia była tak przewidywalna ze aż to bolało. Schemat powtarzany milion razy we wszytskich "koemdiach" romantycznych. Krajobrazy piękne, ale niektóre sceny "napięcia" choćby z lwem, który zaryczał i nagle uciekł w popłochu i moment rozmowy w restauracji z wymyślonym przyajcielem...dla mnie to już za dużo. gdyby nie Diane, nie byłoby po co tego oglądać

ocenił(a) film na 9
ssijjajo

Skoro uważasz, że w komediach romantycznych powtarzane są pewne schematy i Tobie one nie odpowiadają to po co chodzisz do kina na komedie romantyczne?

ocenił(a) film na 4
jessamine

żeby wygłaszać odkrywcze opinie że świat kina dąży do samozagłady ^^

ocenił(a) film na 9
phoba_2

bardzo fajna, inteligentna komedia w stylu Nietykalnych, przy jednej ze scen (w gabinecie) pół kina tarzało się ze śmiechu... osobiście polecam, mojej żonie też się podobało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones