PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1002}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
7,7 309 970
ocen
7,7 10 1 309970
7,0 28
ocen krytyków
Wywiad z wampirem
powrót do forum filmu Wywiad z wampirem

Film a książka

ocenił(a) film na 2

Przeczytałem książkę i na prawdę zawiodłem sie na filmie, stąd moja taka niska ocena.
Film niezły, ale nie fantastyczny. Może być świetny dla tych co nie czytali. Ja zrobiłem to
zanim zabrałem sie do oglądania filmu i musze powiedzieć, że film kuleje przy książce. I to
baardzo mocno. Sporo niewyjaśnionych wątków. Niedociągnięć.

mat3kk

a ja najpierw obejrzałam i później przeczytałam i mam odwrotne wrażenie - film świetny, książka gorsza.

ocenił(a) film na 9
Eryniae

a ja film oglądałam wieeeki temu i bardzo go lubię. książkę czytałam ostatnio i też bardzo dobra- zdziwiło mnie ze końcówka różni się od filmu. bardzo polecam zarówno książkę jak i film

ocenił(a) film na 10
jk121

Końcówka filmu jest zapowiedzią wydarzeń z następnych części Kronik Wampirów. Polecam przeczytać Wampira Lestata ;)
A film wg mnie bardzo dobry. Generalnie wierny książce, świetny klimat, bardzo dobrze zagrani główni bohaterowie. Chyba najlepszy film o Wampirach.

ocenił(a) film na 9
belzebup

No właśnie, końcówka filmu inna niż koniec książki. "Końcówka filmu jest zapowiedzią wydarzeń z następnych części Kronik Wampirów". chyba, że. ; ) Faktem jest to, że w filmie wielu wątków nie ma, ale cóż, takie są filmy.
Jestem w trakcie czytania Wampira Lestata. Bardzo mi się podoba. Jak przeczytać całego i Królową Potępionych to obejrzę kolejny film. ; >

ocenił(a) film na 7
mat3kk

Ja obejrzałem film i bardzo się rozczarowałem książką.
Przecież wersja książkowa jest tak słodka, że mało te wampiry nie błyszczą jak w zmierzchu.
Film lepszy.

mat3kk

Dzisiaj właśnie kupiłam książkę. Jestem już na około 40 stronie, ale uważam, że książka jest o wiele lepsza, ze względu na bardziej dopracowane szczegóły. Film jest pomieszany i jak na razie to ma mało wspólnego z książką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones