PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1002}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
7,7 309 970
ocen
7,7 10 1 309970
7,0 28
ocen krytyków
Wywiad z wampirem
powrót do forum filmu Wywiad z wampirem

Czytając książkę byłam wniebowzięta, ale film mnie rozczarował, przede wszystkim przez dobór aktorów. Antonio Banderas w roli Armanda, który powinien być pięknym młodziecem, nijak mi nie pasuje. Zmieniane fabuły w pewnych momentach też nie przypadło mi do gustu, ale film na tyle dobry, że jak leci w telewizji, to oglądam (chociaż to może bardziej z sentymentu :D)

ocenił(a) film na 8
sanra

noo fajny.. grunt, że główni bohaterowie to przystojniaki;) troche pedofilskich podtekstów momentami... ale ogólnie bardzo mi się ten film podobał. Lubię ten rodzaj narracji i taki mroczny klimat jak tutaj;)

ocenił(a) film na 9
sanra

Film rewelacyjny, ale nie oddaje tego co jest w książce ;) I w połowie filmu trochę przynudzania jest.

ocenił(a) film na 7
sanra

Mam podobne odczucia, gdybym nie znał książki to film raczej by na obecną ocenę nie zasłużył, a tak wkrada się element "sentymentu". Hmm, może - jak to zwykle zresztą bywa - żaden reżyser swoim tworem nie jest w stanie dorównać naszej wyobraźni?

ocenił(a) film na 2
sanra

Najpierw przeczytałam książkę aby mieć porównanie co do filmu i uważam że obraz przedstawiony w tym wydaniu nie dorasta do pięt temu co napisała Anna Rice. Na moją ocenę ma wpływ zły dobór aktorów, okrojony scenariusz. Nie spodobał mi się.

ocenił(a) film na 9
sanra

w sumie, jako armand lepiej pasowałby aktor grający Mariusa ("Królowa..." ssie, co - o dziwo - nie jest dla niej pochwałą)
Po raz pierwszy sztywna gra Cruise'a była wystarczająco sztywna do roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones