PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1002}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
7,7 309 886
ocen
7,7 10 1 309886
6,9 27
ocen krytyków
Wywiad z wampirem
powrót do forum filmu Wywiad z wampirem

Fil jest genialnym przedstawieniem wyglądu, zachowania, przyzwyczajeń i poglądów wampirów. Do tej pory były głównie przedstawiane jako głupkowate śmieszno-straszne stworki, które trzeba było uspokoić dawką osinowego kołka. Teraz zostało pokazane to jak na prawdę wygląda życie wampira. Brawa dla autorów za odstawienie dobrego kina. Do tego dochodzi barokowy, mroczny klimat i doskonałe przedstawienie postaci wampira na przestrzeni dziejów. Ten film na prawdę ukłuł mnie w szyję.

użytkownik usunięty
Pumex3

Wywiad
Mam do Ciebie pare pytań !!
1.Jak to jest być wampirem ??
2.Co takiego konkretnego wykonuje wampir (jak to nazwać w swoim zawodzie) ??
3.I napisz coś ciekawego np. na temat życia wampira (czym sie odżywia itd.) I o sobie też !!

Ale prosze Cie o jedno odpisz mi jak najszybciej bo potrzebuje to na jutro to jes moje zadanie domowe !! Pliska !! Pozdrawiam !!

użytkownik usunięty
Pumex3

Wywiad z Wampirem
To bardzo dobry film. Bardzo podobała mi się postać Luiego (Brad Pitt). Pokazuje prawdziwą walkę między resztką człowieczeństwa, a naturą wampira. Toczy walkę ze samym sobą. Mroczny klimat, i do tego pokazany jest wampir, na przestrzeni wieku. Reżyser pokazał nam, że wampir ta nie tylko zwierze które masakruje i zabija. Pokazał,że myśki i czuje tak jak człowiek. A także, że nie jest mordercą, ale zabija by przeżyć. Ogólnie film był świetny a do tego wątek miłości Claudii i Luiego. Historia Claudii była bardzo smutna, a ona sama bardzo nieszcząśliwa. Jedyną jej podporą i nadzieją był Lui. Karzda postać w tym filmie jest inna. I to jest w nim tak niezwykłe, a za razem przerażające...

użytkownik usunięty
Pumex3

Wywiad z Wampirem
Siedzę sobie w szkolnych murach, przytłoczona betonem i metalem i rozmyślam właśnie o "Wywiadzie". To, suma sumarum, najbardziej zajebisty obraz o wampirach jaki zdarzyło mi się spotkać.
Za Bradem Pittem nie przepadam, jakoś nie jestem podatna na jego wdzięki, Tom Cruise średnio mi leży ale byli wybitni, role życia, dosłownie. Z resztą, co tu dużo gadać lubię ten film. A na rzie kończę informatyca łypie na mnie złowróżbnie znad okularów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones