PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 706
ocen
5,7 10 1 37706
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Horror?

ocenił(a) film na 3

Może odbierzecie to jako marudzenie, ale czy ten film jest w ogóle straszny? Nad pierwszą sceną troszkę się postarali. Myślałem, że klimat utrzyma się do końca, ale z postępem "akcji" jest coraz gorzej. Dostałem w zamian kilka szarych, ograniczonych niby-żołnierzy (dobrze, że większość zginęła na czele z dowódca, których bardziej przypominał trenera fitnessu niż sierżanta), łażenie po skalach, kilku mutantów i słabą fabułę, a raczej jej brak. Żenada. Albo mały budżet. Ekipa zmarnowała tylko swój czas na planie i mój przed ekranem. Może reżyser ma jakieś polskie korzenie? Według mnie horror powinien sprawiać uczucie zagrożenia w swoim mieszkaniu, a nie czekanie na jego marny koniec.

ocenił(a) film na 2
PadaSnieg

Nie straszny, a obrzydliwy... :/

PadaSnieg

Horror jak horror. Nie trzymajcie sie tak kurczowo gatunkow. Sa rozne rodzaje horrorow jak sa rozne odmiany rocka. Szufladkowanie tego jest ciezkie. Dlatego jak nie dajecie rady, odpusccie sobie.

Co do samego filmu zdaje sie, ze rodzinka z pierwszej czesci nabila wiecej fragow niz ci, pozal sie worze, zolnierze. Trudno ich w ogole tak nazwac, bo z zachowania bardziej przypominali lemingi. Niektorzy sami sie pozabijali, a reszta az prosila sie, zeby ich zaciukac. W ogole zdawali sie strasznie bezradni, szczegolnie po stracie przywodcy. Zrazu pozdejmowali helmy, co i rusz gubili bon, a dopiero pod koniec dwoje wpadlo na to, zeby uzyc nozy. Jesli ludzie mieli ginac w taki sposob, to trzeba bylo zostac przy cywilach, a nie mieszac do tego wojskowych. Do tego ten absurdalnie zakonczony watek przyjaznego muta. Zamaist z nim pogadac w tej sali, do ktorej ich przyprowadzil, to jeden wolal sie wysadzic, a drugiej sie przypomnialo zeby ratowac funfele. Ostatecznie zapomnieli o wykoslawionym. Slabo.

Film mial momentami klimat, ale co i rusz jakas bzdura wszystko rujnowala.

ocenił(a) film na 7
Sharik

zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones