PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10449}

Wzgórza mają oczy II

The Hills Have Eyes Part II
5,1 1 289
ocen
5,1 10 1 1289
Wzgórza mają oczy II
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy II

Craven nie poradził sobie z kontynuacją klasycznego juz horroru "wzgórza mają oczy".Przynajmniej o 3 klasy gorszy od poprzednika a co było najgorsze 3 rzeczy :

1.Retrospekacja wydarzeń z punktu widzenia psa ..hmm już filmweb to podsumowywał 3 najgorsze i 3 najlepsze filmy Cravena ale przypomnę..bo to była żenada po całości .

2 .45 minut film obejrzałem wczoraj około 23.00 nie dałe całego obejrzeć wiec dokończyłem dziś drugą część .Była tak ciężka,. co najgorsze te przypomnienia z poprzednich części ..co zajęło chyba 15 ,20 min filmu i nie ciekawe wprowadzenie.

3. Ruby - Do jasnej cholery co ona tu robi? i w dodatku jest normalna i ma gromadkę przyjaciół? Przypomnijmy ,że wychowała się w rodzinie kanibali i żyła jak neandertalczyk a tu ma chłopaka i przyjaciół i koleguje sie z Bobem ( postać co przeżyła z pierwszej części ) MASAKRA.

A więc całość ciężka chociaż drugie 45 min było ciekawsze (coś się działo) mimo to film słaby i chyba najgorsze dzieło Wesa Cravena nie potrzebne jednym słowem w jego Filmografii 3+/10 ..tylko dlatego ,że widziałem większe gnioty i starałem sie oglądać z perspektywy tamtych czasów ale naprawdę to za mało.. .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones