PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10448}

Wzgórza mają oczy

The Hills Have Eyes
6,0 4 617
ocen
6,0 10 1 4617
5,2 8
ocen krytyków
Wzgórza mają oczy
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy

niż Texas Chainsaw Massacre 74 Hoopera. Czy ktoś ma podobne zdanie, czy jestem odosobniony w swojej opini? Teksanska Masakra wydawała mi się po prostu dość nudna, czasem śmieszna i bardzo źle zmontowana w przeciwieństwie do konkurenta Cravena. Juz nie wspomne o aktorstwie ktore jest raczej lepsze w HHE...

ocenił(a) film na 8
Mephisto86

Zdecydowanie popieram. Chociaż TCM oglądałem kilka lat temu, bo wiadomo - klasyk - więc sama ciekawość wzięła górę, i fakt przetarł pewnie szlaki następującym po nim klasyków, więc był w pewnym sensie jednym z pionierów, ale nic fascynującego, widać też bardzo okrojony budżet w tamtym filmie. A tutaj od pierwszych ujęć porywa klimat bezkresnej pustyni, co spotęgowane jest późniejszym utknięciem na niej tej rodzinki. Może później akcja się skiepściła, ale w moim przypadku film i tak wywołał momentami silne emocje, na pewno większe niż w TCM, gdzie los głównych bohaterów był mi w zasadzie obojętny. Też ciekawe jest tutaj, że nie ma tu grupy małolatów, tylko właśnie rodzina, w tym dwa psy i małe dziecko i dzięki temu trochę bardziej (przynajmniej w moim przypadku) martwimy się o ich los i z nimi sympatyzujemy (może nie licząc ojca rodziny:)

ocenił(a) film na 9
Mephisto86

Zgadza m się, Wzgórza maja oczy przeraża i wciąga bardziej niż teksańska... naprawdę świetne, mocne kino...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones