PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 486
ocen
7,1 10 1 145486
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

X-men vs Avengers

ocenił(a) film na 10

Ja na przykład zawsze chciałam zobaczyć połączenie Avengers z X-men
Na kogo byście stawiali, gdyby walczyli przeciwko sobie? :D Zaciekawił mnie ten wątek, kiedy zobaczyłam na pewnej stronie wyniki głosowania, w której wygrali Avengersi... Dla mnie zdecydowanie nie ;d

jennifer55

zależy to kto by był w tych drużynach
znasz Avengers tylko z filmów ???

ocenił(a) film na 10
wort801

To znaczy, znam z komiksów, ale tutaj chodziło mi właściwie o filmy i ich połączenie ;)

jennifer55

a tylko o filmy to ok

ocenił(a) film na 4
jennifer55

Jeśli chodzi o wersję komiksową to takie sytuacje miały miejsce. Co do filmów - Avengers nie mieliby szans.

ocenił(a) film na 5
Kathlar

Strażnicy Galaktyki, Thor, Hulk, Scarlet Witch - no nie wiem...

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

Mówimy o filmach, które do tej pory powstały. Ponadto należy zauważyć, że Avengers to jak dotąd jedynie 6 osób, podczas gdy X-Men'ów jest kilkunastu. Ponadto: Kilkoro z nich ma moce telepatyczne, przez co Hawkeye, Natasha, Iron Man i Kapitan Ameryka są na wejściu pokonani. Największy problem pewnie byłby z Thorem, bo Hulka wystarczy wysłać w kosmos i nawet jego siła na nic się zda.

Kathlar

najpierw musieliby znaleźć sposób na wysłanie Hulka w kosmos :)

Kathlar

pie rdolisz glupoty troche :D Iron mena i Hulka nie jest latwo pokonac ;p

ocenił(a) film na 7
hercules38

tak, magneto by pierdnął i iron mena nie ma na wieki

artson

inni juz nie maja takiej mocy by go latwo pokonac

ocenił(a) film na 7
Kathlar

100% racji. Spotkanie "X-Men" vs "Avengers" - wynik meczu 5:1

ocenił(a) film na 5
jennifer55

Wolverine by pewnie dołączył do Avengersów tak jak w komiksie :)

ocenił(a) film na 6
jennifer55

Generalnie jeśli to walka na śmierć i życia, to Xavier sam z siebie wyłącza wszystkich 'ludzkich' Avengers. Jednak Thor byłby w stanie się mu oprzeć na tyle długo by go unicestwić jednym machnięciem Mjolnira. Reszta x-menów z Thorem nie ma absolutnie żadnych szans, bazując na komiksach - to nie ta liga. Podobnie zresztą Hulk; w WWH pobił wszystkich mutantów.

Rarian

Phoenix i wystarczy na wszystkich łącznie z Hulkiem. Zresztą raz się Thor z Phoenix spotkał. Wytrzymał całe 10 sekund. Hulk wytrzymał całe 30 sek...

ocenił(a) film na 6
exar_3

No tylko nikt nie zakłada, że avatar Phoenix by się akurat uaktywnił... ale nawet jeśli to Scarlett Witch w prime timie to level Phoenixa.

Rarian

No tu bym jednak polemizował. SW owszem potężna ale Phoenix reprezentuje jedną z potęg pierwotnych całego Uniwersum...zjada Odyna np na śniadanie.

ocenił(a) film na 6
exar_3

Ale wiesz, że niedawno (no, z 5 lat temu) SW wypędziła Phoenixa mówiąc tylko "no more Phoenix" :D?

ocenił(a) film na 6
exar_3

http://i.imgur.com/0rdp6pc.jpg

Rarian

A czytałeś czemu to służyło ?
Chodziło o to by Phoenix nie mieszkał już w rodzinie Grayów bo reszta wszechświata ich prawie całych wybiła. Jean poprosiła SW sama o to. By jej córka czy syn już nie byli naczyniami tylko kto inny. I dlatego to zadziałało. Inaczej SW by mogła zginąć gdyby Phoenix to skontrował i by wyszło "no more Scarlet Witch" :P

ocenił(a) film na 10
Rarian

gowno prawda X Meni maja sznase z Thorem

jennifer55

Sam Hulk by wystarczył.

ocenił(a) film na 8
RobinOne

sory, ale nawet hulk niedałby rady takim przeciwniką

ocenił(a) film na 10
RobinOne

a wiesz ze Halku jest mutantem i moglby dolaczyc do X Menow :D

ocenił(a) film na 5
jennifer55

Pomimo że X-meni mają różne moce Avengersi jako herosi są bardziej doświadczeni i wytrzymali. Chyba że by się X-meni połączyli ze złymi mutantami to może byłyby jakieś szanse ale marne poza tym w komiksach Wolverine jest w Avengersach jak walczą z X-menami :)

Himiteshu

Napisałem wyżej. Jedna Phoenix by wystarczyła. Starła się raz z Hulkiem i Thorem. Thor padł po 10 sek(wystarczył jeden impuls TK tak potężny że gdyby spudłowała by Ziemię mógł zniszczyć). Hulk wytrzymał w walce 30 sek potem padł. Więcej info szukać Avengers vs Phoenix Five :P
Phoenix jest jedną z 6 najpotężniejszych bytów w CAŁYM Marvelu. Tylko Śmierć itp są w stanie jej dorównać.

ocenił(a) film na 8
exar_3

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 7
exar_3

Apocalypse.

jennifer55

Też bym chętnie zobaczył ale chyba Fox i Disney nigdy się nie dogadają

ocenił(a) film na 9
jan_byrk

teraz gdy disney przeją to kto wie

ocenił(a) film na 6
jennifer55

To zależy od składu chociaż muszę się zgodzić że Avengersi nie mieliby szans jeśli chodzi o filmy

jennifer55

ok, avengersi bez szans ( jesli o chodzi o filmy, komiksow nie czytalem). a co jesliby 'wykreslic' Jean Grey i Xaviera (i innych jesli sa tele ) ?

ocenił(a) film na 7
jennifer55

Zdecydowanie X-Meni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones