PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 860
ocen
7,4 10 1 166860
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Na początek wspomnę tylko, że film mi się niesamowicie podobał! Inna sprawa, że niemal każdy film, w którym występuje motyw podróży w czasie kupuje mnie na dzień dobry ;)
W każdym razie wszystko z grubsza było dla mnie jasne poza jedną rzeczą... mianowicie jakim cudem do cholery Wolverine przeżył ?!!!! Ja rozumiem, że jego mocą jest niesamowicie szybka regeneracja, więc rany spowodowane przez te pręty raczej by go nie uśmierciły, ale przecież brak tlenu/utopienie/woda w płucach to zupełnie inna para kaloszy! Może i nie jestem wielkim czytelnikiem komiksów, ale z tego co mi wiadomo Wolv nie posiada skrzeli... zanim przypłynęli po niego ci ludzie, zlokalizowali go na takim obszarze i wyłowili musiało minąć co najmniej z 2 czy 3 godziny! Nawet gdyby to było 30 minut co jest i tak nie do uwierzenia, to żaden człowiek czy mutant bez odpowiednich mocy by tego nie przeżył! Więc jak?! Co on Aquaman jest czy co??? Ktoś potrafi mi to sensownie wyjaśnić??

P.S. Ostatnia scena z Apocalypsem = ciary na plecach :D

Arookun

Jestem pewien że tylko nie jest przytomny

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Już mniejsza o utratę czy utrzymanie świadomości.. jak jego organizm przetrwał tak długo bez tlenu?! ;)

Arookun

1.Bo jest Wolverinem.
2.Może ma taką moc?

ocenił(a) film na 10
Arookun

Moim zdaniem:
brak tlenu powoduje obumieranie komorek, tak samo jak wlasnie postrzelenie w glowe czy w inna czesc ciala
-po prostu te komorki mu sie po wylowieniu bardzo szybko zregenerowaly (taka ma moc). Powstaje jednak pytanie, po co w ogole on oddycha? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones