PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 852
oceny
7,4 10 1 166852
7,1 24
oceny krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Mam kilka kwestii, które nie dają mi spokoju więc proszę was o wyjaśnienie :D

1. Czy teraźniejszość (ta w której cofają Logana w czasie) dzieje się po Ostatnim Bastionie czy jest to jeszcze jakaś alternatywna rzeczywistość?
2. Jeśli jest to ta sama rzeczywistość to jak cofając się w czasie Mystique mogła zginąć (gdy Magneto i Xavier byli młodzi), a w starych X-manach występowała (gdy byli starzy i walczyli ze sobą) ?

Jeśli coś namieszałam to z góry przepraszam, proszę się nie irytować. Dziękuję :)

madfugitivexo

1. To przeszłość
2.a) to jej matka
b)może to był pocisk ogłuszający albo usypiający.

LordVader345

To jej matka ?? coś przegapiłem ??

wort801

Dla mnie to teoria. Mam wiele teori co do bajek i x-menów

LordVader345

Jej zdolności prawdopodobnie maskują lub spowalniają proces starzenia się.
http://marvelcomics.pl/bios/index/id/58/Mystique-[Raven-Darkholme]

wort801

Post 2

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Nie wymyślaj niczego na siłę ok?

Himiteshu

No dobra

LordVader345

Post 2

madfugitivexo

1. Czy teraźniejszość (ta w której cofają Logana w czasie) dzieje się po Ostatnim Bastionie czy jest to jeszcze jakaś alternatywnarzeczywistość????
zle zapytałaś ponieważ logan cofa się w lata 70 a one są długo przed Ostatnim Bastionie :)
2. Jeśli jest to ta sama rzeczywistość to jak cofając się w czasie Mystique mogła zginąć (gdy Magneto i Xawier byli młodzi), a w starych X-manach występowała (gdy byli starzy i walczyli ze sobą) ?
wydarzenia się trochę zmieniły jak logan zaczął brać czynny udział w historii wiec mogła zginać

wort801

To co z misteque w starej trylogi

LordVader345

Zmieniał historie no nie ?? gdyby ginęła wcześnie to chyba logiczne że w przyszłości by jej nie było .

wort801

Ale zabiła Boliviera później została zabita a pozniej jest w starej trylogi

LordVader345

Zabiła go podczas tych rozmów w Paryżu potem ją złapali i robili na jej padania... nikt nie powiedział że ją zabili później mogła udziec.

wort801

Aha już czaje

LordVader345

Post 2

LordVader345

Post ...

ocenił(a) film na 8
wort801

Jako ' teraźniejszość' obrałam linię w której oni go cofają (czyli jak sobie leży a oni go bronią), a nie to jak znajduje się 70lat wcześniej.

madfugitivexo

To ich przyszłość ... to nie jest jakaś alternatywna rzeczywistość

ocenił(a) film na 8
madfugitivexo

To chyba musi być jakaś inna rzeczywistość skoro jej historią jest wojna, natomiast nie rzeczy które się dzieją w starych xmenach.

madfugitivexo

Ta cześć dzieje się około 10 lat po ostatnim bastionie

ocenił(a) film na 8
wort801

Wiem i to rozumiem :) Tylko nie wiem jak ich historia może być wojna i to co się stało po tym jak Mistique zabiła tego gościa, skoro dzieje się to po bastionie w którym nic o tym nie wiadomo?

Dopuszczam możliwość że wojna wybuchła po OB, ale i tak jest wiele nieścisłości.

madfugitivexo

Tak wojna wybuchła po OB w tym czasie te roboty były ulepszane

madfugitivexo

Pytaj to ci odpowiem

madfugitivexo

W sali ćwiczeń w ostatnim bastionie na początku filmu był pokazany jeden z modeli tych robotów
http://www.youtube.com/watch?v=2Z7BLhkXOio

madfugitivexo

http://www.25moments.com/intl/pl/#!/moments/2018

madfugitivexo

Oglądałaś film o Wolverine z roku 2013 ??
Scena po napisach ...
http://www.youtube.com/watch?v=EfC5i0AmAJg

madfugitivexo

Poza tym jak profesor czytał jego wspomnienia w latach 70 widział wydarzenia z tych 3 pierwszych filmów .
w tym filmiku masz to
https://www.youtube.com/watch?v=Nmi5JAC_v3s

madfugitivexo

Jak masz jeszcze jakieś pytanie to pytaj odpowiem ci jak będę umiał.A czy kolejny film też będziesz oglądała ?? w 2016 kolejny film będzie w kinach.

ocenił(a) film na 8
wort801

No teraz to wszystko nabiera sensu! Może dlatego, że umknęły mi te sceny, nie zrozumiałam tego.
Oczywiście, że będę oglądała ale tym razem uważniej haha.

Dzięki wielkie za pomoc! :)

madfugitivexo

Spoko na przyszłość polecam się :)

wort801

Ooo to ja mam pytanie! Chronologie ogarnęłam, ale cały czas mam wątpliwości co do tego: Profesor X raz chodzi a raz jest na wózku + pod koniec Pierwszej Klasy Magneto i Charles są pokłóceni po tym, jak profesor został postrzelony a na początku Ostatniego Bastionu znów się kumplują a na dodatek Charles ponownie chodzi, hmmm jak? Chciałabym, żeby okazało się, że nie jest to błąd scenarzystów a jednak dopracowana kwestia, mam nadzieję, że mnie w tym utwierdzisz ;)

zizu444

zizu444 scena na początku Ostatniego Bastionu dzieje się 20 lat wcześniej ale to nie wyjaśnia tych wszystkich wpadek według mnie ..... nie mam argumentów na to wiec nie mam jak tego obronić wpadka twórców podejrzewam że Pierwsza klasa miała być reboortem a potem to zmienili i dlatego są takie wpadki a w X-men Apocalypse będę już dwie wpadki.....które na siłę będę musieli jakoś wyjaśnić ..np Postać Anioła.

wort801

Co co co za wpadki będą w X-men Apocalypse? Nie czytałam o tym za wiele, więc nie mam pojęcia co się będzie działo, poza tym dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 10
madfugitivexo

Przecież to się dzieje w przeszłości. Lata 70-te. Oglądałąś uważnie film koleżanko?

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Wiem. Już wszystko zostało wytłumaczone :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones