PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33393}

X-Men 2

X2
7,2 173 976
ocen
7,2 10 1 173976
6,8 20
ocen krytyków
X Men 2
powrót do forum filmu X-Men 2

mam nadzieje że więcej osob usłyszy o tym filmie

rpd0

Właśnie oglądam i załamuje mnie tłumaczenie... Burza, Szelma, Nietoperz? ... Wilk?!? ... co jest?! :|

DragonLady

No niestety, też to mnie to wkurzało, ale oglądałem ten film dawno temu na kompie, lektor był dużo lepszy i było tam normalnie - Storm, Rogue, Nightcrawler, no i Rosomak ;] a swoją drogą.... ciekawe wolverine to właśnie dosł. rosomak, a skąd wilka wytrzasnęli pojęcia nie mam, bynajmniej nie słyszałem w filmie żadnego wolfa ;P

rpd0

Ja słyszałam przed chwilą na Polsacie jak Profesor mówił do Logana : "wolf" jak w tym lesie byli :) chyba że słabo słyszę :p

ocenił(a) film na 10
rpd0

polszmatowski lektor to kpina z widzów

ocenił(a) film na 8
rpd0

Obok lektora jeszcze bardziej irytujące były reklamy trwające wieczność... Co jak co, ale filmy wolę oglądać na dvd bądź kompie.

ocenił(a) film na 4
wolferin88

Wczoraj widziałem genezę wolverine-a - całkiem przyjemny film jak na ten gatunek - dziś na polsacie x-men II - wycierpiałem 3 godziny, z czego 50min przerwy na reklamy - TO BYŁ MAM NADZIEJĘ OSTATNI FILM JAKI WIDZIAŁEM NA TYM KANALE - TAK SIĘ NIE DA OGLĄDAĆ -
film reklamy zapowiedzi reklam film zapowiedzi reklamy film toto lotek film reklamy zapowiedzi reklamy film - ta ostatnia wypowiedź jest taka samo mało czytelna jak oglądanie filmów na polsacie :(

MilekSan

reklamy są bardzo przydatne - za ten czas można sie np. umyć zjeść, odrobić lekcje sprzed tygodnia....no ja umiem ten czas rozplanować tak żeby nie stracić ani minuty na zakonczenie bloku reklamowego :) spróbujcie to działa.... a co do lektora..mam nadzieje że nie powstanie sto tysięcy tematów odnoście wolverina aka 'wilka'....to już było!!! na szczęście nie było 'to jest wóz sajklopsa' tylko 'to jest wóz cyklopa'....sajklops - niezafajnie to brzmi...very grołs

rpd0

miało być cos w stylu: żeby nie stracic ani minuty na wyczekiwanie konca bloku reklamowego... nie było aż tak tragicznie zresztą

ocenił(a) film na 8
rpd0

Reklamy da się wytrzymać, ale ja osobiście zapominam na czym się skończyło;/

I ma jeszcze takie pytanie: Co właściwie potrafiła Rogue?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones