PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33393}

X-Men 2

X2
7,2 173 989
ocen
7,2 10 1 173989
6,8 20
ocen krytyków
X Men 2
powrót do forum filmu X-Men 2

daje z czystym sumieniem 9/10. Dzieki temu filmowi mimo tego, ze mam 23 lata znowu zainteresowalem sie tematyka komiksow Marvela i musze powiedziec, ze jestem zszokowany. Swiat ten jest po prostu fenomenalnie stworzony, ciary mi przechodza jak czytam i ogladam rysunki walk np Juggernauta (dla mnie najbardziej charyzmatyczny koles z niewyobrazalna sila fizyczna rowna sile Thora), nie mowiac o fabule, ktora tak doskonale laczy sie w calosc.

Co do filmu :
Fabula ( spora watkow z komiksu), dobrze zrobiona robota. Walki, efekty itp na najwyzszym poziome. Tworcy filmu wybrali wszystko to co powinno byc zekranizowane i dobrze polaczyli. Oczywiscie fani X-menow i Marvela moga odczuwac niedosyt, ktory zwiazany jest z niecierpliwym oczekiwaniem na kolejna czesc^^. 9/10, jestem bardzo szczeswliwy spowodu , ze nie tylko moge obejrzec ekranizacje ( bardzo dobrze zrobiona) swoich ulubionych superbohaterow, ale i , ze dzieki temu wrocilem do czytania komiksow i teraz wyciagam "nieco" wiecej niz jak mialem 4 lata ( w latach 1990-94 czytalem marvele)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones