PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33393}

X-Men 2

X2
7,2 173 989
ocen
7,2 10 1 173989
6,8 20
ocen krytyków
X Men 2
powrót do forum filmu X-Men 2

czy chociaż w jednym z 3 filmów występuje Gambit?

jeśli nie to nie oglądam hehe ;]

ocenił(a) film na 10
szczureczek

to nie oglądaj, bedzie za rok w ,,Wolverine"

deamon82

eh to sobie poczekam , dzięki za odp

ocenił(a) film na 8
szczureczek

Mystique włamuje się do komputera Strykera i tam jest podane kilka nazwisk. jedno z nich to Remy LeBeau (czyli Gambit) - to zdaje się jedyna "obecność" Gambita w trylogii X-Men

ocenił(a) film na 6
SickBastard

Też to zauważyłem ;)
Ale bądźmy poważni, taka "obecność" to żadne usprawiedliwienie dla twórców, którzy nie pokazali nam w żadnej części jednej z najbardziej popularnych postaci w X-menach. Dla mnie Gambit to trzeci ulubiony mutant po Wolverinie i Psylocke.

_wojti_

całe szczęście że w X-men 3 nie zapomnieli o Psylocke ;]

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

wyjdź z cienia i napisz skąd jesteś, zamiast się pod kogoś podszywać, ale widać jak niskie masz IQ, bo bez problemu można sprawdzić, że to inny profil lub poprzez aktywność na forum w danym momencie, widać dziecku na Święta podłączyli rodzice Internet, ale za bardo się nie zna na hakerstwie

deamon82

IQ to ty masz zjebane normalnie poziom dody i wugule po co obrarzasz samego siebie

deamon82

a bym zapomniał jesteś frajer jaki gość by pisał a puźniej sam się obrarzał hyba tylko loooooooooooooooooooool!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
puszek48

A ty co jego kolega? bo poziom IQ masz jeszcze niższy od niego.
Taki problem wejść w profil poprzez kliknięcie na nick i sprawdzić, że to kto inny? widać też jak on dostałeś internet pod choinkę, bo bystrości jak narazie brak.

deamon82

wiesz nie hcę się kłucić ale ty poprostu jesteś dziwką

ocenił(a) film na 10
puszek48

styl ortografii jak w tamtym profilu, i widać że profil niedawno założony, twój brak inteligencji razi na odległość, możesz już nie podszywać się pod innych

deamon82

Ludzie dajcie sobie spokój. To nie jest forum: "My piteous life". Ty sobie szarpiesz nerwy i tracisz czas na bezsensowne wypowiedzi, a ten dzieciak się cieszy bo osiągnął swój cel. Brak reakcji z twojej strony i szczeniak daje sobie spokój. Proste no nie? Ale jeżeli już naprawdę tak ci zależy to załatwcie to między sobą, było by to wygodniejsze dla was i wszystkich forumowiczów.

Pozdrawiam.

PS: Zdania zaczynamy od wielkich liter a kończymy kropką. taka rada na przyszłość. :)

szczureczek

A jednak obejrzałem choć przyznam, że mordowałem się strasznie - po prostu uważam ze filmy na podstawie komiksów nie powinny powstawać ( większość aktorów z trylogii nie pasuje mi do postaci którą gają możne dlatego tak uważam).

Gambit to moja ulubiona postać z komiksu skoro będzie w kolejnym filmie chętnie zobaczę jak aktor się w niego wciela, choć pewnie film mnie nie zachwyci - moce czyli filmowe efekty źle wyglądają dla mnie na ekranie wolałbym żeby zostały na papierze zwłaszcza, że ja sam dawno temu wymyślałem własne postacie i ich moce, tworzyłem tak jakby własne komiksy a jak widzę to wszystko na ekranie to śmieć mi się chce niestety ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones