PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33393}

X-Men 2

X2
7,2 173 979
ocen
7,2 10 1 173979
6,8 20
ocen krytyków
X Men 2
powrót do forum filmu X-Men 2

a bo tak to bywa z komiksami..kto czuje klimat - temu raczej film sie podoba,zauwazyliscie?:)ja lubie kreskowki..batman,xmeni,spider man itd. sfilmowane historie podobaja mi sie, a m.in. "xmen1":) "spiderman" tez byl fajniutki,o cyklu o batmanie juz nie mowiac:)) komiks - to jest to!":))))

pim

yeea!
to prawda, komiks to jest to!:D ..choć nie moge się zgodzić ze każdy kto czuje klimat komiksu poczuje też i film. uwielbiam spawna a jestem zawiedziony jego ekranizacją. niestety "tak to z komiksami bywa" ze nigdy nie zabierze sie za projekt jakiś poważny twórca tylko zazwyczaj są to nieznani ludzie, którzy dostają mało kasy do dyspozycji. a wtedy wychodzi kiszka.. pochwalić się można tylko batmanem i spidermanem. w koncu jednak nadejdzie dzień w którym fani komiksu doczekają się wspaniałej jego ekranizacji! czy bedzie to ghost rider czy punisher czy inny spawn, to kiedyś coś takiego się uda! liczę na to:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones