PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=969}

X-Men

7,2 173 660
ocen
7,2 10 1 173660
6,3 20
ocen krytyków
X Men
powrót do forum filmu X-Men

Oczywiście nikt by się nigdy o tym nie dowiedział. Najbardziej to bym chciał albo z pogodą albo z metalem, wówczas mógłbym tego używac do swoich prywatnych celów. Na przykład jakbym nie zdał czegoś na studiach to bym potężne sztormy wywoływał itd

rbk17_2

hehe film pobudza wyobraznie to fakt :) mi jest bardzo szkoda Rudej i takiej "mocy" jak ona napewno nie chciałabym mieć :(

Eveline15

Moją wyobraźnie też pobudził!Zaczełam sobie wyobrażać jaką moc ja bym mogła mieć i wogóle takie różne rzeczy o mutantach.Fajny film :)

ocenił(a) film na 10
basiaczek08

Moja też! Świetny film. Ja bym chciała mieć te szpony i czytać w myślach;D
xD

ocenił(a) film na 8
rbk17_2

.mi by wystarczyło samo operowanie piorunami :]

użytkownik usunięty
rbk17_2

Ja już mam co poniektóre zdolności;D... więc w sumie nic bym nie chciał.. a nie.. może moc Magneto byłaby spoko:)))...

ocenił(a) film na 6

Ja chyba pod Magneto niespecjalnie, bo pole magnetyczne rozwala elektronikę.

ocenił(a) film na 6
TangoAndWaltz

Jak wyślę kilka niesympatycznych myśli (impuls elektryczny jakby nie patrzeć) w stronę mojego kompa, to zaczyna mi robić na złość do kwadratu :) Minimum mocy Magneto; wolę nie myśleć, co by było, gdybym wkurzyła się na wiszący program z takim powerem jak Mag.

ocenił(a) film na 6
rbk17_2

Jakbyś potężne sztormy wywoływał, to ktoś by się w końcu skapnął, że coś tu nie gra :) Mało dyskretna umiejętność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones