PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31417}

Yamakasi: Współcześni samurajowie

Yamakasi - Les samouraïs des temps modernes
7,0 42 928
ocen
7,0 10 1 42928
4,8 4
oceny krytyków
Yamakasi: Współcześni samurajowie
powrót do forum filmu Yamakasi: Współcześni samurajowie

Inne spojrzenie

użytkownik usunięty

Yamakasi (nie żadne szi) to film o ludziach wolnych.Oczywiście wolność można znaleźć równie dobrze w pisaniu lub malarstwie ale nie jest już ona tak "filmowa". Zdecydowanie film w swoich czasach był czymś świeżym
dzisiaj jednak już każdy (no prawie każdy) wie czym jest parkour. Yamakasi ma świetny montaż, dobre zdjęcia i banalną ale ciekawą historię. Umiejętności grupy pokazane w tym filmie już wtedy były ogromne a cały obraz w miare szczerze przedstawia parkour.Można przyczepić się do gry aktorskiej(ale to fabularny debiut praktycznie całej obsady). Muzyka pasuje idealnie. Jednak film ten spełnił dużo większą rolę niż rozrywka dla tłumów,praktycznie stworzył bardzo dużo świetnych składów parkour na dużej części świata i sprawił że od 4 lat się w to bawie:). Moja bardzo subiektywna ocena 8/10 i nigdy mniej.

Cóż tu dodać, świetna recenzja pod którą mogę się podpisać. Niesamowite co ci ludzie z ciałami robią, ich postawa - super, nawet ta pewna baśniowość fabuły w sumie była przyjemna. Świetnie się oglądało, zalety filmu sprawiały, że pewna "naiwność" filmu i brak aktorskiego doświadczenia nie raziły (z resztą pewna naturalność i spojrzenia wszystko mi rekompensowały), ocenię więc jak najbardziej wysoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones