PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31417}

Yamakasi: Współcześni samurajowie

Yamakasi - Les samouraïs des temps modernes
7,0 42 934
oceny
7,0 10 1 42934
4,8 4
oceny krytyków
Yamakasi: Współcześni samurajowie
powrót do forum filmu Yamakasi: Współcześni samurajowie

...Francuska policja nie jest chyba taka tępa, żeby po przybyciu na miejsce zdarzenia nawet nie pomyśleć o odciskach palców? Yamakasi nie zakładali rękawiczek, a swoje odciski zostawiali praktycznie wszędzie podczas włamań. Wiem, że podczas oglądania tego filmu człowieka interesują raczej parkourowe wygibasy, ale taki detal potrafi być bolesny dla oka np. miłośnika CSI Las Vegas (to o mnie)...

ocenił(a) film na 9
Wertyp

raczej tak ale powiem Ci, że chyba jednak w historii chodzi o 7 przyjaciół samurajów, jest też delikatnym odniesieniem gdzieniegdzie do Kurosawy:D dalekim ale jednak, przyjaźni i poświęceniu + piękna akrobatyka z dobrym montażem.
Wiesz ja bym się doczepił, że dachu w ostatniej scenie aresztowania ich nikt nie obstawian z antyterrorystów. Ale po co. Nie chodzi o realizm działań policji, świata, tylko o pokaz umiejętności i jednak naprawdę fajną prostą historię, która urzeka, może nie tak jak Prosta Historia Davida Lyncha ale jednak, nie można filmu nazwać złym:D:D:D:D To troche jak John Rambo zawsze można się doczepić, ale po co skoro się człowiek dobrze bawi:D:D:D:D

ocenił(a) film na 9
Redgard

Masz rację, ale jak mówiłem - jeśli jest się fanem serialu takiego jak CSI Las Vegas, gdzie nawet najmniejszy szczegół może wywrócić cały odcinek do góry nogami i bez przerwy słychać o odciskach palców, próbkach DNA z włosów itp, to takie szczegóły jak ten brak rękawiczek rzucają się w oczy aż boli ;)
Tak czy inaczej, Yamakasi to świetny film i rewelacyjny pokaz le parkour :)

ocenił(a) film na 9
Wertyp

wiem wiem rozumem sam jeste fane seriali od Sony:Dczyli tego co jest na AXN:D Kole w oczy:) mi jako człowiekowi związanego z kinematografią i tym kierunkiem studiów po nauce 2 lat, widzę naprzykład śmieszne rzeczy przy montażu tych filmów. OStatnio zabójczej broni 4 i yamakashi:D Co opisałem w swoim temacie o montażu tutaj:) Filmy mają sporo błędów, ale myślę, że do pewnego stopnia trzeba przymykać oko:D No i dodam, że zgadzam się z Tobą w 100% w realnym świecie wszystko odbyłoby się inaczej. pozdrawiam dobrego weekendu. Jak to powiedział jeden z bohateró Human Traffic Weekend Has Landed:D pozdrooo

ocenił(a) film na 9
Redgard

przepraszam za ucinanie liter. po prostu w pośpiechu tak się zdarza momentami.

ocenił(a) film na 9
Redgard

sorry że dodam jeszcze, ale pełen szacun człowieku za filmy które masz dodane do ulubionych w tym także przepowiednie. Rzadko można spotkać naprawdę wartościowych ludzi z którymi można porozmawiać, naprawdę inteligentnie bez wyzwisk i kłótni, ale rzeczowo itd. Często okazuje się, że inteligencja i charakter ludzi odpowiada filmom, które mają w ulubionych, które są cząstkową składową ich inteligencji i charakteru:-) Tyle co chciałem dopisać, sorry za offtop jeśli takowy się stworzy, ale myślę, że zasłużonym naprawdę należy się szacunek. pzdr.

Redgard

Wertyp chyba nie uważnie oglądałeś po co im te odciski skoro oni wiedzieli kim oni dokładnie są?

mortu

ups sorki nie odczytałem sorki za spam ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones