PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31417}

Yamakasi: Współcześni samurajowie

Yamakasi - Les samouraïs des temps modernes
7,0 42 920
ocen
7,0 10 1 42920
4,8 4
oceny krytyków
Yamakasi: Współcześni samurajowie
powrót do forum filmu Yamakasi: Współcześni samurajowie

No cóż, jakby nie było film udany, a prawa fizyki łamie :). Dawno nie widziałem tak świeżej koncepcji na film ( wspinanie się po budynkach ) , brawo dla całej ekipy tworzącej ten film , brawo!

użytkownik usunięty
Jeg_Elsker_Deg

ty głupku oni uprawiali ten sport wczesniej nazwali się Yamakasi i zainteresowały się nimi media...a wszystko było kręcone normalnie bez sztuczek

ocenił(a) film na 9

Dokładnie :P Goscie nawet na Discovery mieli swoj dokument. Rzeczywiscie ludzie wystepujacy w tym filmie "biegaja" po dachach Paryża :] Tak wiec oni nie łamia praw fizyki, tylko naginaja do swoich potrzeb :P Pozdrawiam ;-)

ocenił(a) film na 8
KAMP

Aaaaaach! Oglądałam ten program! To, co oni wyczyniali było zupełnie odlotowe! Chciałabym jeszcze raz obejrzeć ten dokument, jeśli ktoś ma linka do tego właśnie dokumentu o nich, to proszę o podanie: może być jakiś torrent albo link, COKOLWIEK! Pozdrawiam gorąco!

użytkownik usunięty
Jeg_Elsker_Deg

ci goście uprawiają LE PARKOUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

użytkownik usunięty

tak to prawda sport ten pod koniec lat 80 zapoczatkowal David Belle
wiecej na stronacz www.le-parkour.prv.pl
www.parkour.com
www.speedairman.com
www.urbanfreeflow.com

Co racja to racja kolesie skaczą widziałem program na discovery i fizyke mają gdzieś THX za linki Pozdro.

ocenił(a) film na 10

i freerunning :)

ocenił(a) film na 8
Jeg_Elsker_Deg

...oglądałem...ci kolesie potrafią to naprawde...film niesamowity ale prawdziwy...

użytkownik usunięty
Jeg_Elsker_Deg

durniu łbie zakuty, nawet nie wiesz co to le parkour! wez poczytaj, bo wstyd nie wiedziec

użytkownik usunięty

wyluzuj koles sam pewnie nic wiecej nie wiesz procz nazwy

nie koleś ten film to nie matrix ci kolesie naprawde skaczą po dachach, nie znam sie dobrze na tym ale widziałem program na discovery i był super.

ocenił(a) film na 9
Jeg_Elsker_Deg

Koleś ja uprawiam ten sport Le Parkour więc wiem dobrze co to jest.Tak dobry to ja ni ejeste, jestem dopiero początkujący ale dobrzem idzie.

ocenił(a) film na 8
HosS

Jak możesz i masz jakieś filmiki to podaj linki :P

HosS

Skoro uprawiasz ten sport to cię trochę podpytam:) Trzeba być jakimś wybitnym sportowcem żeby tym się zająć??? Ja przyznam się szczerze nie jestem, ale bardzo bym chciała spróbować...

ocenił(a) film na 10
persephonka

Le parkour to nie sport, nie jest i nigdy nie był uznany za sport, to sposób przemieszczania się -.-

ocenił(a) film na 8
Jeg_Elsker_Deg

Można powiedzieć, że ten film zainspirował do uprawiania Parkoura.

MlodY

heh.. oglądałam na discovery, są niesamowici!! nawet gdzieś kiedyś na tvp leciał program o chłopakach z wawy o ile się nie mylę i oni też nieźle wymiatali:) a, że fizykę mają w dupie - prawda:) no i tak powinno być!
pozdrawiam

użytkownik usunięty
freedom_n

Jaka fizyka, tu prawa fizyki nie mają nic do gadania, to Le Parkour!
Onehander, Twohander, Revers, Monkey, King, mówi ci to coś, bo jak nie to się nie odzywaj! Spoko film, ale około 6/10.

ocenił(a) film na 7

Osoba która założyła temat chyba nie jest w temacie.. Proponuję wam obejrzeć ten filmik. Narazie najlepszy rosjanin na YT: http://youtube.com/watch?v=JEbYtOEftc0

Spiderman powinien się uczyuć od niego... :p

ocenił(a) film na 8
Jeg_Elsker_Deg

stary to jest le parkour:) to jest cudowne pod każdym względem ! ej powiedzcie mi jeszcze jak nazywał sie ten dokument na discovery!!!! bede wdzieczna bo to dla mnie wazne!

Jeg_Elsker_Deg

Le parkour jest świetny ;P
Gdyby nie yamakasi to bym nawet nie wiedziała o czymś takim xD
Pozdro dla wszystkich uprawiających to cudo :)

ocenił(a) film na 9
niunia

temat to manra prowokacja albo brak wiedzy:D:D:D A oni są wyjebani:D

Redgard

W moim mieście,a zwłaszcza na moim osiedlu ten sport jest bardzo popularny.Ludzie tak jak w filmie,początkowo byli przeciwni by chłopaki skakali po budynkach ale przyzywyczaili sie bo teraz praktycznie każdy to robi! I lepsze to niż picie,cpanie i nawalanie sie o każdej porze dnia.
Co z tego że łamią prawa fizyki?W momentach w których 'lecą' gdzieś mają grawitacje!
'Pokonać wszelkie granice,pokonać grawitację'-słowa napisane na jedynm budynku.
Zresztą Yamakasi naprawde istnieją i robią cuda..C-U-D-A!!
a osoba zakładająca temat jest nie doinformowana-to jest dopiero prawdziwy Parkour i freerun! xdd

użytkownik usunięty
Jeg_Elsker_Deg

zauważcie, że jak nasi wspinacze spadają na policyjny wóz to auto ulega zniszczeniu! WYOBRAŹCIE SOBIE WIEC JAKIM PRZECIĄŻENIOM ULEGAJĄ ICH STAWY. samobójstwo. obżeranie się czy uleganie używkom jest chyba przyjemniejsze i łagodniejsze w skutkach.;p
Ale macie rację, miłe, dynamiczne, lekkie kino.
Wiadomo że jest tak jak pisał Szczepański...człowiek chciałby być bohaterem, a tymczasem jest robaczkiem drepczącym od kryzysu do kryzysu.
Któż nie chciałby wzbudzać takiego podziwu jak Bohaterowie tego filmu w oczach młodszych chłopaków?;>;)

ocenił(a) film na 8
Jeg_Elsker_Deg

Łamią prawa fizyki? A co oni takiego nadzwyczajnego zrobili?
To jest Le Parkour i tyle, dużo rzeczy jest możliwych :D

Jeg_Elsker_Deg

Jeżeli ich akrobacje to dla Ciebie łamanie praw fizyki to gratuluje wiedzy z fizyki oraz o świecie. Pooglądaj sobie filmy takich ludzi jak Anis Cheufra czy Joe Eigo na youtube, a zobaczysz o wiele lepsze akrobacje.

ocenił(a) film na 8
LordRahl

W tym filmie wiele jest możliwe, jednak nie wszystko. Jeśli już oglądaliście program na discovery o filmie yamakasi 1 to wypowiadali się co robili sami a co robili z uprzężą. Niemożliwe jest np. spuszczenie kobiety przytrzymując ja na rękach (moment kiedy skacze z balkonu a yamakasi ją przytrzymuje na każdym pietrze). To jeden, który dobrze pamiętam, ale było ich więcej, jednak nie jestem pewien, które to momenty bo goście z yamakasi są w tym co robią bardzo dobrzy:] Pozdro dla tych którzy ćwiczą i skaczą.

ocenił(a) film na 8
sk52

Dlaczego jest to nie mozliwe. Kazdy ja zlapal i zmniejszyl jej predkosc.

ocenił(a) film na 8
Adwome

Wyrwali by jej rękę ze stawów. Poza tym sami wypowiadali się, że te scenę zrobili z uprzężą.

ocenił(a) film na 7
sk52

Tak, od razu by jej złamali nogę, co? Z taką prędkością co spadała, mało to możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones