PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124549}

If You Were Me

Yeoseot gae ui siseon
6,8 103
oceny
6,8 10 1 103
Yeoseot gae ui siseon
powrót do forum filmu Yeoseot gae ui siseon

sie tym filmem zaraz po genialnym Oldboyu, w sumie nie wiedzac czego dokladnie sie spodziewac.

Oczywiscie nie jest to kino w stylu wspomnianego filmu. If you were me to szesc roznorodnych historii opowiadajacych o typowych, przyziemnych, codziennych problemach z jakimi spotykaja sie dzieci oraz dorosli. To film pelen emocji, w ktorym nie padaja wielkie slowa. Obraz i opowiedziane historie bronia sie same.

Mnie osobiscie nie zachwycil, ale oczywiscie wielkim fanom kina azjatyckiego ten film goraco polecam.

Tranquil_2

niestety cześć Chan-wook Parka wypada słabo w porównaniu z innymi. Na szczęście sa tu dwie perełki, "Face Value" i "The man with an Affair".

Yakuza_2

Mnie podobały się wszystkie historie. Bardzo duże wrażenie zrobiła na mnie nowela pt. Tongue Tie. Bardzo ciekawy projekt podejmujący bardzo istotny temat - dyskryminacji w życiu codziennym.

Gacek07

Dokladnie, mnie tez to bardzo ujelo musze przyznac. szkoda tylko ze ktos zaliczyl film do gatunku komedii :(
jesli ktos ma dostep do drugiej i trzeciej czesci to bardzo bym prosil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones