PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389977}

Yeti: Zabójcza stopa

Yeti: Curse of the Snow Demon
3,0 1 184
oceny
3,0 10 1 1184
Yeti: Zabójcza stopa
powrót do forum filmu Yeti: Zabójcza stopa

Film ocieka bzdurami...
Grupa zidiociałych nastolatków pośród mrozu i śniegu zastanawia się, czym pokroić
królika/zająca... Podejrzewam, że ludzie w takich momentach rwą mięso rękoma a nie szukają
sztućców...
Dwa - Nastolatkowie decydują się zjeść mięso martwych pasażerów samolotu. Mięcho
krojono i wydobywano z ciał bez śladu obrzydzenia, po czym obsmażano nad ogniem, i tu znów
"ynteligencja" - "przydałaby się patelnia" (czy coś w ten deseń" - a wystarczy, ekscelencjo, tak
niewiele, przykładowo - kij na który możnaby nabić mięsidło i smażyć.
Kolejna błyskotliwa wypowiedź kogoś z tejże grupy dzieciaków - "pachnie jak kurczak" - o
ludzkim mięsie. Mądre książki i strony z ciekawostkami piszą, iż ludzkie mięso, nieważne jak
przyrządzone, cuchnie, a ten wyleciał z tekstem, że mu pachnie jak kurczak...


K*rwa, wymieniałabym jeszcze stos debilizmów, ale....nie mam sił.

ocenił(a) film na 2
MagdalenaPatterson

Powiem Ci, że trochę się wygłupiłaś w ogóle wypisując te idiotyzmy na poważnie.
Podpowiedź: to kino klasy z.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
ZiD0

Nie wiem, jakiej klasy to kino, dla mnie żałosne jest tworzenie tak debilnych filmów i o zgrozo, emitowanie ich w porze dużej, jeśli nie tej największej, oglądalności.

ocenił(a) film na 1
ZiD0

kino klay Z heeh, makabra ....

ocenił(a) film na 1
MagdalenaPatterson

ooo zgadzam sie zgadzam mialam zakladac podobny watek ,ale widze,ze nie ma takiej potrzeby, nie wiem jakim cudem ja to obejrzalam do konca,ale chyba ze wzgledu na to,aby podzielic sie moja negatywna opinia z wami. Ja się kurde pytam, no po co kręcić takie filmy,no powiedzicie mi bo to co widzialy wczorej moje oczy przekracza wszelkie granice. Jeszcze dodam: to dziwnie skaczące yeti i tak uboga charakteryzacja,ze chyba dziecko nawet by się nie przestraszylo,a koncowka to juz mnie totalnie rozwalila no kur8wa bo inaczej tego ujac nie moge jak mozna sie cieszyc i namietnie calowac po tym jak krwiozercza bestia wyżarła połowe Twoich przyjaciół i juz nie mowie o tych ratownikach echh dno.

ocenił(a) film na 1
Vanja_8

W sumie póki jest popyt na to, to i kręcą takie ścierwa ;D
O tak, to skaczące Yeti było świetne, hehe, albo moment, gdy zastawili pułapkę przed jaskinią (bodajże) - dwa razy powtórzone to samo ujęcie małpiszona się pojawiło...

Vanja_8

po twoich ambitnych wypowiedziach i ocenie sagi zmierzch 10/10 jak i przeklinaniu p. Magdaleny stwierdzam ze pewnie jesteście gimbusami spod bloku w drechach:) no cóż jeszcze gdzie nie gdzie się takie cos uchowało..

ocenił(a) film na 1
orthoptera

Oczywiście, przecież wypowiedź na Filmwebie określa Twój wiek (racja, czasem widać dużo po stylu pisania) , status społeczny, inteligencję, wzrost, wagę i rozmiar penisa itp. Wyrocznię sobie niektórzy znaleźli, tacy jak pan/pani Orthoptera. Gratulacje.

MagdalenaPatterson

ale ja nie napisałem jaką masz wargę;)a NO WIDZISZ JAK TRAFIŁEM :) trudno prawda boli

ocenił(a) film na 1
MagdalenaPatterson

a ja tak szczerze to kocham takie filmy w piatkowe wieczory kiedy nie jestem "na miescie" mialem dac ocene 1 i serduszko, narazie serduszka nie dalem , narazie sie zastanawiam :P

ocenił(a) film na 1
bdk1985

Genialnie hehe :D
W sumie jak sie tak zastanawiam to moze i nie glupi pomysl;p

MagdalenaPatterson

spoiler nie wiem co robiłaś na tym filmie ale teksty dla mnie były normalne w sumie sam nie wiem jak bym sie zachował gdybym był w takiej sytuacji. natomiast zachowanie bohaterów i tego Yeti bylo dla mnie kilka razy niezrozumiałe. nie czaje jak yeti postury człowieka caly kadłub przykulał i zrzucił z urwiska którego nie było przez cały film, a potem wisiał na nogach kolesia nad urwiskiem i nie potrafił wydostać sie z opresji. nie wiem tez skad wzięła sie ta ręka na końcu koło kadłuba skoro yeti tam nie było bo jeden w dziurze a drugi na dnie urwiska. nie czaje czemu koleś biegnąc przez szczelinę nie zdejmuje plecaka tylko się z nim pcha. lub yeti za kims biegnie i sie meczy jak może skakać po kilkadziesiąt metrów....a nie chce już mi sie pisać

ocenił(a) film na 1
orthoptera

Najlepsze na koncu hahaha : "A nie chce mi sie juz pisac" xD. Taaa miejsca by braklo na te wszystkie niedociagniecia ;p

Vanja_8

jak bym Twoje opisał to na pewno:)

ocenił(a) film na 1
orthoptera

Teksty były na poziomie całego filmu - mierne. Nikt nie wie, drogi panie, jak by się zachował, ale szukanie sztućców w sytuacji ekstremalnej, oraz twierdzenie, że ludzkie mięso pachnie jak kurczak to trochę...nienormalne, nie uważasz?

MagdalenaPatterson

nie wiem moze pachnie, a co liczyłaś ze będą teksty na poziomie sagi zmierzch czy króla lawa?

ocenił(a) film na 1
orthoptera

Spróbuj, przekonasz się.
Wystarczy poczytać kilka mądrych rzeczy, nie wiem po to głupie porównanie do Króla Lwa. Zmierzch wykazuje podobny poziom do tej produkcji.

MagdalenaPatterson

haha rozumiem ze czytasz lektury o kanibalizmie nom faktycznie mądre:) a jeśli w tym twoim "mądrym" poradniku piszą ze smakuje inaczej to co??? może ty czytałaś o penisku a oni jedli jąderka?! a jąderka nie pisali tam że najlepiej jeść sztućcami?

ocenił(a) film na 1
orthoptera

Czytam różne lektury, ale widzę, że Twój poziom inteligencji jest niezbyt wysoki, więc nie ma sensu dalsza dyskusja z Tobą.

MagdalenaPatterson

nie wiem jaki jest ale widzę ze za wysoki dla gimbusa:)

ocenił(a) film na 1
orthoptera

Więc gimbusa żegnam, z dzieckiem nie będę się kłócić.

MagdalenaPatterson

no tak jest jak ktoś bez argumentów watek zakłada

ocenił(a) film na 1
orthoptera

Przeczytaj sobie, drogi nastolatku/wielce dorosły - mój pierwszy post.

MagdalenaPatterson

TO jA CIE GIMBUSKU ODSYŁAM DO MOJEJ PIERWSZEJ RIPOSTY:)

ocenił(a) film na 1
orthoptera

Więc życzę wspaniałej wiązanki zapachu ze smakiem.

MagdalenaPatterson

ot proszę http://ksiazki.wp.pl/gid,14661353,page,3,tytul,Jak-smakuje-ludzkie-mieso-Najbard ziej-intrygujace-szokujace-i-odrazajace-tajemnice-naszych-cial,galeria.html
bo ponoć twoje genialne książki piszą że mięso śmierdzi, a tu masz z życia wzięte:) i na tym zakończę i dalej nie będę cie zwodził:P

ocenił(a) film na 1
orthoptera

I wierzysz w to, tak?
Dziwne troszkę, bo kanibal bodajże Niemiec, który jakiś czas temu wyszukał sobie ofiary (chętnych) i zeżarł, twierdził, że początkowo nie jest zbyt smaczne i rzeczywiście nie ma zbyt ciekawego zapachu, ale idzie się przyzwyczaic.

Pozdrawiam.

MagdalenaPatterson

dziwisz sie mi surowe i zepsute mięso tez smierdzi:) a po 2 co to za kanibal co mu mięso nie smakuje i śmierdzi?

ocenił(a) film na 2
MagdalenaPatterson

jaki film taki idiotyzm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones