PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389977}

Yeti: Zabójcza stopa

Yeti: Curse of the Snow Demon
3,0 1 184
oceny
3,0 10 1 1184
Yeti: Zabójcza stopa
powrót do forum filmu Yeti: Zabójcza stopa

Sztuka przez duże S

ocenił(a) film na 1

Film tak debilny, że nie mogłem się od niego oderwać i obejrzałem od dechy do dechy. Z niecierpliwością czekam na kolejne produkcje jego twórców w nadziei, że dadzą radę utrzymać podobny poziom idiotyzmu.

syhy

Fajnie:) to dołącz do funklubu kina klasy z i zapraszam do wspólnego oglądania na puls2 w poniedziałek i nie tylko:)

ocenił(a) film na 2
syhy

hahaha zgadzam się, właśnie obejrzałem to na TV PULS. Sztuka przez duże S. Szczerze hahaha KANADA czekam na więcej :). Chyba założę fanpage na FB buahahaha

ocenił(a) film na 2
slewin

także wracam właśnie z TV PULS.
Jestem w ciężkim szoku. Kto i dlaczego wpadł na pomysł zrobienia tego filmu? Biały, przerośnięty, włochaty i skaczący Yeti, którego kule się nie imają... Tak, to zdecydowanie pomysł na fantastyczny horror! Turlając się ze śmiechu, dołączam tą produkcję do mojej listy "jedynkowiczów". :)

ocenił(a) film na 2
Phonetique

Szok to mało powiedziane ... z resztą co tam ja będę pisał, po przeczytaniu tematu "Poniedziałkowy Fanklub Pulsu - Not this time, Chewbacca..." trochę niżej pękam ze śmiechu i żałuję, że przegapiłem poniedziałkową premierę hahaha. Piątek w domu, bunkrów nie ma, ale i tak jest zajebiście :) Pozdro

ocenił(a) film na 1
syhy

zgadzam się w 100%, rzadko zdarza mi się cokolwiek komentować na fw ale dawno żaden film mnie tak nie zaskoczył... te efekty, SZTUKA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones