PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549132}

No Mercy

Yongseoneun Eupda
6,8 294
oceny
6,8 10 1 294
Yongseoneun Eupda
powrót do forum filmu Yongseoneun Eupda

nudnawy

ocenił(a) film na 4

Co prawda byl nieprzewidywalny, ale akcja rozwijała sie jakby w całkiem przypadkowy sposób. No i żeby dotrwac do konca musialem sie konkretnie męczyc, raczej nie mogę go polecić.

Historia chociaz ogólnie ciekawa, to opowiedziana w niewykle żmudny i męczący sposób.

ocenił(a) film na 4
paulus_germanus

ku*wa, chcialem edytować powyższy post, ale nie da sie zapisać edycji WŁASNEGO posta (komunikat:"Nie możesz zapisać zmian w temacie."), gratulacje filmweb

powyższy post po przemyśleniu i usiłowanej edycji:
"Co prawda film był OGÓLNIE nieprzewidywalny, ale POSZCZEGÓLNE akcje bohatera można było z wielką łatwością przewidzieć - więc po prostu czekało się, aż stanie się oczywiste, co czyniło film nudnym. Historia chociaz ogólnie ciekawa, to opowiedziana w niewykle żmudny i męczący sposób. Żeby dotrwac do konca musialem sie konkretnie namęczyc, raczej nie mogę go polecić."

ocenił(a) film na 7
paulus_germanus

Wszystko sprawa indywidualna. Mnie ciekawił i nie nużył. Dla mnie był jednak trochę zbyt drastyczny i mocny momentami i dla tego nie poleciłbym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones