PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680572}
6,2 16 900
ocen
6,2 10 1 16900
5,6 5
ocen krytyków
Yves Saint Laurent
powrót do forum filmu Yves Saint Laurent

Czy będzie w kinach? Jeżeli tak, to pewnie tylko w studyjnych =/

Azzurro

W szerokiej, przynajmniej szerszej niz studyjne. 30 maj premiera;)

Azzurro

W kinie Muranów w Warszawie :)

ocenił(a) film na 7
kapi2301

Dzięki. Jestem z Kato, więc jednak trochę nie po drodze ;) Mam nadzieję, że tu, w okolicy, też gdzieś znajdę.

użytkownik usunięty
Azzurro

24 maja w kinie nowe horyzonty we Wrocławiu.

ocenił(a) film na 6
Azzurro

Też liczę na okolice Katowic, ech.

ocenił(a) film na 5
Azzurro

A umiesz czytać? Nie widzisz, ze polska data premiery to 30 maja? To czemu miałoby go w kinach nie być? Czasem ręce opadaja jak poczyta sie pytania ludzi, którym mature każe sie zdawać pod klucz, i w zyciu nie przeczytali samodzielnie żadnej lektury. Takie sa tego efekty. Wtórny analfabetyzm, choc pod nos podsuniete fakty. Pokolenie kalek. :-(

ocenił(a) film na 7
justykob

A umiesz czytać? Nie widzisz, że napisałam ''czy BĘDZIE w kinie''? Mogłoby go nie być w dużych sieciach typu Multikino/Cinema-City, bo nie wszystkie filmy, jakie wychodzą, są akurat tam grane. Czasem ręce opadają jak poczyta sie odpowiedzi ludzi, którzy nie rozróżniają czasu teraźniejszego od przyszłego i którym mature każe sie zdawać pod klucz, i w zyciu nie przeczytali samodzielnie żadnej lektury. Takie sa tego efekty. Wtórny analfabetyzm, choc pod nos podsuniete fakty. Pokolenie kalek. :-(

Nie wiem,jaki sens ma większa część Twojej wypowiedzi,ale skopiowałam. Może będzie Ci przyjemniej. Pozdrawiam i życzę spokoju :]

ocenił(a) film na 5
Azzurro

Niestety, ręce nadal opadają z podobnym rozmaczhm. Po prostu szkoda gadać. :-(

ocenił(a) film na 5
justykob

*rozmachem*

ocenił(a) film na 7
justykob

Nikt inny nie miał problemów ze zrozumieniem sensu tematu. Może jednak umiejętność interpretacji tego, co autor miał na myśli (czyli niejako wpasowanie się w klucz) jest w życiu potrzebna.

Azzurro

nie bluźnij... wpasuj się w klucz - pokaż cycki, uprawiaj seks na ulicy jak bonobo, lataj z wielkim penisem pod pachą, jedz ponad umiar, kupuj, wywalaj i nadal kupuj. Natomiast jeżeli jesteś facetem- załóż spódnicę albo uciskające jądra rurki, uliż włoski i złap za kubek ze starbaksa. Oszalałaś?! matkoboska... co się z tym światem dzieje. Bardzo dobrze, że ktoś się stawia i ma inny pogląd. Nie odbieraj takich rzeczy dosłownie, jaki jest sens użerać się w internecie i przyjmować do siebie krytykę osoby, której nigdy nie poznasz? Natomiast to, że ktoś potrafi wyrazić inne zdanie niż ogół jest wg mnie super :)

Azzurro

Tutaj jest informacja: http://www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe/yves-saint-laurent/
czyli będzie w Multikinach na to wygląda.

vilva

Już jest wyświetlany przedpremierowo z okazji Dnia Matki. W dodatku w fajnej promocji, gdy się zakupi jeden bilet- drugi jest gratis:).

ocenił(a) film na 7
Azzurro

Niestety dystrybutorzy chcą ograniczyć emisję tego filmu. Premierowo (30 maja) grany będzie także w kinach studyjnych, dalsze jego losy leżą na ekranach multipleksów -.-

ocenił(a) film na 6
Ichigosan

Widziałam już zapowiedź w Cinema City.

ocenił(a) film na 9
Azzurro

Na pewno jest na DVD, bo mam (legalną) kopię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones