PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179275}

Złów i wypuść

Catch and Release
6,3 10 303
oceny
6,3 10 1 10303
Złów i wypuść
powrót do forum filmu Złów i wypuść

Lubie komedie romantyczne, na których można naprawde się wzruszyć, lubie takie, kiedy temat jest originalny i brak jest utartych, oklepanych schematów. Może Catch and Release nie jest filmem genialnym, ale ma swoj klimat i urok. I mimo, ze Jennifer Garner działa na mnie alergicznie, jej głupawe miny i twarz wiecznej cierpiętnicy, to jednak dała tutaj rade. Plus dobra muzyka, komiczne wstawki i RODZĄCA sie a nie URODZONA juz chemia miedzy 2 głownych bohaterów, daje zasłuzona 8.

ocenił(a) film na 6
gosiukukuk

zgadzam się z tobą, mimo denerwującej Jennifer, film miło się oglądało :) postać Fritz'a bardzo mi się podobała :>

ocenił(a) film na 6
kaaamilaaa

Przeciętniak, denerwująca rola Jennifer Garner. Podmieniłabym na jej miejsce inną aktorkę :)

ocenił(a) film na 8
gosiukukuk

Ja oceniam film w gatunku jakim miał być a nie przez pryzmat np dramatów. Gorszy niż "Sposób na Teściową" ale fajny 8/10

użytkownik usunięty
gosiukukuk

Spokojny, lekki film, romantyczny jak i dramat, na zwykłe wieczory. Polecam :)

ocenił(a) film na 7
gosiukukuk

Też mi sie podobał. Był lekki, przyjemny, nie przesadzony. Fajnie, ze wprowadzili wątek masażystki z dzieckiem. To pokazało, jakie życie potrafi płatać figle. Nie było tandetnego love story, można było się pośmiać. Idealny na długie, zimowe wieczory. :)

ocenił(a) film na 10
gosiukukuk

Mi akurat pasują minki Jennifer, zarówno tu jak i w 13 going on 30:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones