PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36856}

Złamana strzała

Broken Arrow
6,9 904
oceny
6,9 10 1 904
5,0 3
oceny krytyków
Złamana strzała
powrót do forum filmu Złamana strzała

Szukam filmu,lecial w tvp1 jakies 15 lat temu,pamietam ze mial ten sam tytuł,lub bardzo zblizony... w skrocie: bohaterowi,indianie zabijaja indianska kobiete i bodajze przygarnietego syna-sierote,w rewanzu on wybija indian...co dziwne,w miejscu jego spalonego domu,indianie skladaja mu hołd,kamienie za kazdego zabitego czerwonoskorego, z czego wyrasta pokazny pomnik... film konczy sie znakiem howgh pomiedzy bialym a czerwonoskorym... ktos cos rozpoznaje ? bede dzwięczny :)

ocenił(a) film na 7
Radmar23

Nie jestem na 100% pewien bo dość dawno nie oglądałem tego filmu i nie kojarzę motywu z wznoszeniem pomnika z kamieni ale cała reszta się zgadza.
Film o który Ci najprawdopodobniej chodzi to "Jeremiah Johnson" (1972) z Robertem Redfordem. Gdzieś mniej więcej w połowie filmu jest motyw ze śmiercią jego indiańskiej kobiety i przygarniętego syna (z tego co pamiętam to chyba jego matka {ta prawdziwa} zwariowała po tym jak Indianie zabili resztę jej rodziny. Nie pamiętam od czego zaczyna się spór wiem że później Indianie przyjmują sobie za punkt honoru zabicie głównego bohatera i gdziekolwiek by się nie udał oni podążają za nim atakują zawsze pojedynczo.

Jeśli nawet nie chodziło Ci o ten film a nie oglądałeś to polecam bo jak dla mnie był świetny.

bialy333

To jest to ... dzieki stary !! Ale faza :D Wlasnie sprawdzilem na YT http://www.youtube.com/watch?v=lKULLRKDjjU&feature=related ... to o co mi chodzilo z ta zlamana szczała ? :) piwo stawiam : http://www.sklep.bizpol.pl/popup_image.php?pID=503 ... dzieki i pzdr

ocenił(a) film na 7
Radmar23

Cieszę się, że mogłem pomóc:) ja również pozdrawiam

Radmar23

Moze w ktoryms z odcinkow serialu nakreconego 5 lat pozniej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones