PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 342 073
oceny
7,9 10 1 342073
7,3 41
ocen krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

świetny film

ocenił(a) film na 8

Świetny film, wciągający , i jest przy tym kupa śmiechu :) Podobno film jest oparty na faktach, dla mnie ta cała historia wydaje się tak nieprawdopodobna , że aż się nie chce wierzyć , iż taki gość istniał naprawdę. Nie dość, że podrabiał czeki tylu banków, to był pilotem, lekarzem, prawnikiem i miał 16-17 lat . Okantował rząd USA na tyle kasy a teraz pracuje dla nich. Do tego świetna rola L. Di Caprio.

ocenił(a) film na 9
doma175

To jest na faktach wystarczy że wpiszesz sobie w google Frank Abagnale Jr i masz ;) A film świetny

ocenił(a) film na 8
zoom50

wiem sprawdzałam :) ale wraz jest to nieprawdopodobne :)

ocenił(a) film na 7
doma175

No historia wydaje się zupełnie nieprawdopodobna. Podrabianie czeków to jeszcze, ale wciśnięcie się do roboty jako pilot i to wiele razy, do szpitala jako lekarz jest niewyobrażlne. Jeszcze jak uciekł 1. raz Hanksowi, po prostu geniusz. Film polecam, naprawdę fajna rozrywka i przyjemny film

doma175

epicki film ;] i to jeszcze na faktach ;) a koleś był zaje... bystry i zdolny ..

ocenił(a) film na 8
Ivvan

i umiał to wykorzystać :)

ocenił(a) film na 8
doma175

Jeszcze bardziej nieprawdopodobne jest to, że Hitler zahipnotyzował całe Niemcy.
Charyzma to potężny dar.

ocenił(a) film na 8
doma175

Jestem tego samego zdania :) 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones