PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 341 966
ocen
7,9 10 1 341966
7,3 41
ocen krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

Mnie nie porwał 5/10

ocenił(a) film na 5

Patrząc po ocenach pewnie jestem jakiś inny ale mnie ten film jakoś szczególnie nie porwał, parę ciekawszych scen ale tak ogólnie to wieje nudą że zasnąć można do tego zdecydowanie za długi, film trwa grubo ponad 2godz a solidnie streścić go można dosłownie w paru zdaniach co do gry aktorskiej mimo że cenię Hanksa i DiCaprio to tutaj też jakoś szczególnie mnie nie zachwycili ale też jakiś wielkich zastrzeżeń nie mam, tak ogólnie to nie wiem skąd ten film ma aż tak wysokie oceny chyba tylko dlatego że na faktach i że zagrał w nim Hanks z DiCaprio bo komedia to raczej taka sobie w zasadzie to nic mnie w tym filmie nie śmieszyło ani też jakoś szczególnie nie wciągnął...

slobi

Zacznę od tego że potratowałem ten film jako komedii no ale to oczywiście zależy od widza, co do filmu to mnie nie porwał ale też mnie nie wynudził - Ostatecznie film oceniłem na siódemkę, wiec nie wiem czy jestem inny czy też nie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones