PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 342 063
oceny
7,9 10 1 342063
7,3 41
ocen krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

e tam

ocenił(a) film na 4

Ostatnio trudno chyba zrobić dobry film Panu S. Jak juz jakiś mu się uda , to następny jest kiepski. Obejrzałam wczoraj "Złap mnie..." i więcej tego nie powtórzę. Film nie jest długi jednak dłuży się niemilosiernie. Podobały mi się tylko 2 rzeczy : 1. gra Toma Hanksa, 2.gra Leonardo Di Caprio. Po za tym wieje nudą .

ocenił(a) film na 10
anulka_4

hmm
O gustach się nie dyskutuje, ale widocznie nie jesteś fanką klimatycznych komedii kryminalnych. Nudą wieje? Jeśli o mnie chodzi to ani razu nie spojrzałem na zegarek. A widownia śmiała się non-stop, więc opowiadaj że ci się nudził film tylko idź, obejrzyj jeszcze raz uważnie i później oceniaj :) PS. W ostatnich 10 latach jedyne kiepskie filmy Spielberga to "Hook" i "Jurassic Park 2", a w sumie nakręcił chyba z 8 w tej dekadzie.

użytkownik usunięty
Adso

To były moje i tylko moje odczucia
Masz rację o gustach się nie dyskutuje. Może jak obejrzę drugi raz zmienię zdanię, na razie jednak tego nie planuję. Co do kiepskich filmów Pana S. : Co powiesz o A.I? Z moich znajomych obejrzało go 10 osób i dostał 10 razy 0.

ocenił(a) film na 10

AI - kontrowersyjny film
Jeśli o "Sztuczną inteligencję" chodzi to ten film radykalnie podzielił widzów. Ja jestem jego gorącym zwolennikiem - zdaje sobie sprawę, że należę do mniejszości. Spielberg stworzył wspaniałą bajkę, która jednak nie kończy się szczęśliwie. Zdjęcia i scenografia zasługiwały na Oscara - jak zwykle w jego produkcjach. Haley Joel Osment zagrał poprawnie, a Jude Law rewelacyjnie. To nie jest film na który się chodzi całą "paczką" po do by mieć gdzie zjeść popcorn. Ten film daje wiele do myślenia. Chyba najbardziej osobisty film Stevena i dlatego tak wielu go nie przyjęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones