PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 341 714
ocen
7,9 10 1 341714
7,3 40
ocen krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

egzamin w Louisianie

ocenił(a) film na 8

O co chodzi z egzaminem w louisianie, o który tak wypytywał Carl Franka?

ocenił(a) film na 8
londine

To jest egzamin prawniczy - zdanie go umożliwia karierę prawniczą :)



SPOJLEEEEEER ----> Carl wypytywał się o to jak go zdał, bo był ciekawy jak udało mu się oszukiwać na tym teście (który jest bardzo ważny, a sam egzamin kontroluje kilka osób i nie ma możliwości ściągania.)
MEGA SPOJLEEEEER ----> W końcu Frank przyznał się , że nie oszukiwał, tlyko się uczył 2 tygodnie i zdał. To była jedyna rzecz, którą osiągnął bez oszustw :)

Pzdr :)

ocenił(a) film na 10
asia_92_12

Skoro Frank zdał egzamin prawniczy to musiał mieć o tym jakieś pojęcie a w scenie gdy był w sądzie nie bardzo wiedział co robi, co o tym myślisz ?

ocenił(a) film na 8
Windigio

Wydaje mi się, że Frank w sądzie (po obejrzeniu filmów jak wygląda praca prawnika) chciał poczuć się tak samo jak na tych filmach co oglądał i się popisywał sam przed sobą :) i sam przed sobą zgrywał ważniaka :) ale nie wiem na ile moje myslenie pokrywa się z rzeczywistością :)
pzdr :)

ocenił(a) film na 10
asia_92_12

No możliwe :P dzięki za odpowiedź ;)

ocenił(a) film na 8
asia_92_12

Też tak myślę :)

ocenił(a) film na 8
asia_92_12

nie do końca tak - w książce jest opisane, że Frank ma aplikacje ale ważną w innym stanie, a że chce wrócić do pracy prawnika w obecnym stanie musi zdać ten egzamin - miał 3 podejścia i za 3 razem zdał

e_nygma

Na końcu Frank powiedział do Carla, że zdał ten egzamin bez oszustwa, uczył się do niego 2 tygodnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones