PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 342 045
ocen
7,9 10 1 342045
7,3 41
ocen krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

test w Louisianie

ocenił(a) film na 10

przez cały film pojawia się pytanie w jaki sposób Frank zdał lub sfałszował test z Louisianiy na samym końcu Frank wyjawia swój sekret, ale ja nie mam bladego pojęcia o jakim teście jest mowa. Wiem, że to prawdopodobnie ważny fragment filmu, ale mnie on umknął. Przeleciałam film jeszcze raz przewijają na szybko, ale nawet nie wiem gdzie miałabym szukać. POMÓŻCIE!

kamerlana

Z tego co ja wyłapałam, chodziło o test na "aplikację' adwokacką.

ocenił(a) film na 7
EleanorRigby

Zanim Frank zaczął pracować u ojca Brendy, musiał napisać test prawniczy. Była scena co Frank wchodził do sali, żeby napisać ten test, a zaraz potem było ujęcie jak ojciec Brendy pokazuje mu biurko i mówi, że na następny dzień mają spotkanie z gubernatorem czy jakoś tak. Zastanawia mnie właściwie po co był ten test. Nie znam się na tym za bardzo, ale taki test powinno się pisać raczej po ukończeniu szkoły prawniczej, a nie przed dostaniem pracy. Może Frank potrzebował jakiegoś dokumentu po prostu, że zdał taki test.

foreignmoods

Ten test zdaje się, jeśli ukończyło się już szkołę prawniczą w innym stanie, a chciałoby się pracować w Louisianie.

Więcej informacji na Wikipedii pod hasłem Louisiana Bar Exam (angielska wersja wiki): http://en.wikipedia.org/wiki/Louisiana_Bar_Exam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones