PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474701}

Złe kobiety

The Vicious Kind
6,1 692
oceny
6,1 10 1 692
Złe kobiety
powrót do forum filmu Złe kobiety

Kobiety ...

ocenił(a) film na 6

Film pokazuje nam jak dla mnie patologiczne zachowania. Bardzo smutna rodzinna historia, gdzie jednego z synów nic ona nie uczy. Otóż powiela błędy matki i ojca oraz własne, mało tego wie doskonale do czego prowadzi takie zachowanie, ile niesie bólu itd. Nie przeszkadza mu to jednak w tym by oszukać własnego brata. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że jest on zdesperowany, nie ma planu na życie, nic go nie cieszy, negatywnie nastawiony do ludzi (szczególnie do kobiet) i ma zaburzenia psychiczne i mimo tego udaje mu się osiągnąć to do czego dążył.
I teraz rodzi się pytanie czy rzeczywiście kobiety wolą tych złych, bo przecież nie dostrzegłem jakiś wielkich starań, czy też dowodów miłości w jego wykonaniu a Emma ulega... jest to przerażające że mając chłopaka na poziomie rani kogoś kto naprawdę ją kocha i to na rzecz kogoś nie radzącego sobie z własnymi problemami i w dodatku brat (I te łzy zatracenia raczej irytują niż budzą współczucie)!
Niestety film nie pokazuje dlaczego to zrobiła, czym się kierowała itd.
Bo ani się nie zakochała ani nie zrobiła tego dla seksu a jeśli nawet to kolejny nonsens skoro była dziewicą to przecież miała kogoś z kim w cudownym sposób powinna odkrywać własne ciało... Ale to są właśnie kobiety, podobno zdradzają tylko dlatego że czują się samotne , zranione, ewentualnie z miłości co jestem w stanie zrozumieć ale tu nic takiego nie dostrzegam :)
Wiadomo film miał pokazać pewnie te zachowania dość wyraźnie co się udaje, i za to plus. Jednak idealiści mogą być zniesmaczeni :)

malysz10

Skupiłeś się bardziej na zachowaniu Emmy, mnie natomiast zainteresowały zaburzenia psychiczne Caleba, jego zachowanie.. na początku twierdzi, że każda kobieta to dziwka, a potem wpada w obsesje na punkcie brata dziewczyny , chce się z nią przespać i to mu się udaje, to że jest coś z nim nie tak potwierdza fakt gdy podrzuca (prawdopodobnie swojej eks) zdjęcia zrobione podczas sexu z prostytutką, jak dla mnie ten facet jest żałosny. Co do Emmy, ona nie kochała Petera, nie mam pojęcia z jakich powodów z nim była, dlatego i bez problemu zdradziła. Faceci również zdradzają i niekoniecznie trzeba mieć ku temu dobry powód. Mi osobiście podobał się klimat tego filmu, jest taki lekko popieprzony, mamy tu nienormalne zachowania plus dobrą muzyke. 7/10

ocenił(a) film na 6
Mia85

Kwestia co kto lubi :), dla mnie nic ambitnego w tym filmie nie było, a jeśli komuś podobają się odchylenia pokazane w tym filmie to nie mam zamiary tego oceniać. Co do zaburzeń jego to jest oczywiste co pokazuje film że coś z nim było nie tak, a co do tej panienki lekkich obyczajów to była normalna, więc jeśli jego zachowanie można w jakiś sposób usprawiedliwić to jej jednak nie!

ocenił(a) film na 3
malysz10

nuda, smęty, flaki, jakieś powyrywane dialogi.

użytkownik usunięty
malysz10

Mam wrażenie, że niektórzy nie umieją odróżnić filmowej fikcji od rzeczywistości. Filmy są w przeważającej części tworzone przez facetów, którym często chyba zależy, aby ukazywać kobiety w złym świetle albo kreować pewien dziwny wzór kobiecości. A najbardziej mnie wnerwia ochocze nazywanie niektórych kobiet ,,panienkami lekkich obyczajów'' albo i gorzej, a jak facet wsadza ch... ile popadnie to nikogo nie gorszy, nikt nie mówi, że ten się puszcza itp gadki, bo wy chcecie, żeby tylko wam wolno było, a kobietom wyłącznie z mężem buahaha wasze niedoczekanie. Co do wyboru złych facetów - ten typ jest ostatnim, z którym bym się związała, tacy faceci są do kitu, może do łóżka się nadają, ale do poważnego związku nigdy w życiu! wolę spokojniejszych, opanowanych, ciepłych, uczuciowych mężczyzn, a nie jakiegoś zasranego bad boya, tzw niegrzecznych chłopców lubią chyba tylko totalne masochistki bez godności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones