PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109907}

Zło

Ondskan
7,7 51 036
ocen
7,7 10 1 51036
6,9 10
ocen krytyków
Zło
powrót do forum filmu Zło

z opisu generalnie nie wynika z jakim filmem mieć będziemy doczynienia .... siedząc wygodnie na sali..........

a film jest wart obejrzenia, jest piękny i mądry.

gorąco polecam

i cały czas się zastanawiam skąd tyle szlachetności w Eriku,
bo przecież nie po "tatusiu" a i mamusia się nie popisała....

ocenił(a) film na 9
Bazylia

w pełni zgadzam sie że film jest dobry i wart uwagi!!...a na sali to nie wiem czy siedzenia wygodne cos pomogą bo ja często to miałam wielka ochotę wyrwać się z nich i krzyczeć o sprawiedliwość by zło nie było złem...
ps. Erik był skazany na tą szlachetność i tyle...

Bazylia

zgadzam się wedłg mnie też film jest warty obejrzenia. Czekałem cały film aż eric zadziała jakoś to mi się podobało.

Bazylia

To był jego ojczym, ojciec nie żył. A matka... cóż, bała sie. To były inne czasy.

ocenił(a) film na 9
Patysio

to nie musi być ojczym.....
mogłaby to być macocha, starszy brat czy ja wiem ktokolwiek :((,
a czasy? a jakież one mają znaczenie?,
myślisz, że teraz takie rzecze się nie zdarzają?
?????????????????
niby cio? teraz to wszyscy grzeczni i cywilizowani
a zbrodnie i podłości to tylko fikcja?
film w kinie?????

Bazylia

Nie rozumiesz, gościu. Sprostowałam tlyko, że to nie był jego "tatus", tylko ojczym. A inne czasy w tym sensie, że gdyby matka się wzięła z synem i odeszła od gościa, toby całe społeczeństwo ją wyklęło. Wtedy moda była na "twarde wychowanie" i takie katowanie dzieci uznawane było po prostu za wychowcze zachowanie. A rozwody - nie do pomyslanie, a już na pewnie nie te wychodzące od strony kobiety.

Bazylia

Aaa, sorry... kobieto :] Ja wcale nie myślę że tak sie nie dzieje, na świecie żyję nie od dziś. A w ogóle to weź się zastanów co piszesz i nie obrażaj mnie takimi głupimi insynuacjami odnośnie mojej rzekomej inteligencji (a raczej jej braku).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones