PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109907}

Zło

Ondskan
7,7 51 039
ocen
7,7 10 1 51039
6,9 10
ocen krytyków
Zło
powrót do forum filmu Zło

szkoda

użytkownik usunięty

szkoda ze poprostu nie wpi*rdolil ojcczymowi tylko dal mu ultimatum ,a film bardzo dobry

ocenił(a) film na 9

Jeśli spodziewałbyś sie innego zakonczenia wystarczy przeczytać książke ;D

ocenił(a) film na 10

O ile pamiętam w zakończeniu główny bohater zafundował ojczymowi elegancki wpier**l ;) Ultimatum wyglądało mniej więcej tak : "Ja ci teraz połamie ręcę i nos, za 30 minut znajdziesz się w szpitalu. Masz powiedzieć, że spadłeś ze schodów inaczej ja powiem, że znęcałeś się nad nami przez tyle lat" ;)

btw. bardzo dobry film ;)

ocenił(a) film na 9

no co Ty gadasz. ja myślę, że mu spuścił manto, czaj że powiedział mu coś na miarę słów ''dostaniesz chłostę i odejdziesz w milczeniu'' odwrócił się do matki zapewniając, że to już ostatni raz i zamknął drzwi.
to nie mogło oznaczać, że po raz ostatni pozwolił się poniżyć ojczymowi tylko, że mu się sprzeciwił.

ocenił(a) film na 9

Szkoda, że Tobie ktoś nie wpierdo*** za spoilerowanie!

ocenił(a) film na 9

Ja myślę też, że jednak spuścił ojczymowi manto. Świadczą o tym nie tylko jego grożba, w jaki sposób go może okaleczyć (lub zamierza okaleczyć) ale i zamknięcie drzwi. Dokładnie postąpił tak samo jak ojczym z nim: wszystko odgrywało się za zamkniętymi drzwiami. Dziwi mnie tylko głupota i bezdradność tej matki. Dla mnie ona jest również bohaterem negatywnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones