PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393312}

Złodzieje

Ladrones
6,6 2 919
ocen
6,6 10 1 2919
6,5 2
oceny krytyków
Złodzieje
powrót do forum filmu Złodzieje

DLACZEGO !!!!!!

ocenił(a) film na 1

Dlaczego straciłam 1:40 min swojego pięknego cennego życia na takie badziewie ??? Tragedia. Nich ktoś mnie oświeci dlaczego ten film ma ocenę 7 ??? Nie rozumiem. Flaki z olejem i to baaaardzo rzadkim. Dno kompletne bez bez ładu i składu. Beznadzieja. 1/10 za to , że pewnie kilkadziesiąt osób się namęczyło żeby ten film stworzyć. Koniec.

ocenił(a) film na 8
kaal

Kino hiszpańskie. To jest moja odpowiedź na Twoje pytanie: Dlaczego ten film ma ocenę 7? Jego specyfika nie trafia do wszystkich i ty jesteś właśnie osobą w większym gronie, którzy nie zrozumieją takiego kina. Podobnie jest z brazylijskim czy meksykańskim. W tych filmach nie można czekać na podane na tacy wnioski itp. te filmy wymagają głębszego myślenia. Cudowna gra aktorów, przekazali to co mieli przekazać a film jest naprawdę ciekawie zrobiony . Wszystko co się dzieje na około ma odbicie w dwójce tych młodych ludzi, którzy są tak jakby na pierwszym planie a osoby inne stanowią zarazem dla nich tło, coś w stylu obrazu. Jeżeli Ci się ten film nie podobał to nie masz nawet po co oglądać innych filmów hiszpańskich, meksykańskich, brazylijskich czy portugalskich. Pozdrawiam 8-)

ocenił(a) film na 8
paulita3

Popieram paulita :) "Złodzieje" to film wyraźnie niehollywoodzki. Jak ktoś jest przyzwyczajony do produkcji rodem z Hollywood - to przestawienie się na głębsze kino będzie wiązało się z dużymi trudnościami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones