PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393312}

Złodzieje

Ladrones
6,6 2 919
ocen
6,6 10 1 2919
6,5 2
oceny krytyków
Złodzieje
powrót do forum filmu Złodzieje

Po co go zrobiono, o czym, dla kogo? Nie wiem. Tak potwornie nudne, kiczowate i nieznośne, że miejscami przechodziło to ludzkie pojęcie. Wysiedziałem, bo trzeba wykazać odrobinę cierpliwości, w moim przypadku tony. Gdyby mi ktoś zaproponował darmowe obejrzenie raz jeszcze - odmówiłbym bez wahania. A nawet dopłacił, żebym nie musiał widzieć żadnego z kadrów.

kosmiczny

nadzwyczaj wysoka ocena jak na taką opinie ... 4/10 ;|

to był cudowny film o miłości. bardzo dobrze zagrany; miejscami z przepięknymi zdjęciami. między bohaterami trzaskąją fluidy - namiętne spojrzenia, lepkie, szukające miłości rączki; samotność pełna bólu i bezsensu przegania wzajemny, subtelny dotyk. całość skiepszczona scenariuszem... kiczowatą klamrą kompozycyjną, jełopowato-sensacyjnym wątkiem zlecenia kradzieży portfela i tandetną, pretensjonalną postacią właściciela komisu. szkoda zmarnowanej okazji, ale warto docenić wrażliwość, emocje twórców i sensualne (momentami rozkoszne) zdjęcia. czasami trzeba wybaczyć pomyłki, by móc zachwycić się tym, co wartościowe... z miłości do kina po prostu ;)

6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones