PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393312}

Złodzieje

Ladrones
6,6 2 919
ocen
6,6 10 1 2919
6,5 2
oceny krytyków
Złodzieje
powrót do forum filmu Złodzieje

dziwny

ocenił(a) film na 5

film zapowiadał się nieźle ale w gruncie rzeczy okazał się nudny a do tego bardzo mało jakiekolwiek akcji ;/

ocenił(a) film na 8
DaRcIaG5

mnie sie podobał, może tez dlatego że obejrzałam go na tegorocznym OFFONie, jako pierwszy film...
nawet jeśli jest to bajeczka, a po czesci jest, napewno jest to interesująca bajka. całkowicie odbiegająca polskiej rzeczewistości , jednak wciągająca.
Polecam

użytkownik usunięty
DaRcIaG5

czasem warto wczesniej przeczytac na co sie idzie do kina. ;)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
DaRcIaG5

Nie jest to film sensacyjny by fabuła przesiąknięta była ucieczką, gonitwą i krzykiem :) akcji jest szczypta ale jak się okazuje w inny sposób także można budować napięcie w filmie

DaRcIaG5

własnie wróciłem z kina, i zgodze się z założycielką założycielem tematu,film okazuje sie nudny a może własnie bardziej dziwny, dla mnie tego napięcia o którym pisze poprzednik nie posiadał, fabularnie był zbyt słaby, poza ładnymi obrazkami, buziami głównych aktorów i niezła scieżką dzwiękową nic co by mnie mogło wciągnąć, jedyne co było plusem to oglądanie tej europejskiej produkcji w małym kinie bez zapachu popcornu i głupich komentarzy. film 6/10 gorszy od granatowy prawie czarny, jednak i tak warto obejrzeć:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones