PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038806}

Złodziejki

Voleuses
5,3 1 587
ocen
5,3 10 1 1587
Złodziejki
powrót do forum filmu Złodziejki

Nie jest to ani komedia, ani akcja, ani obyczaj, ani kryminał, słabo zagrane, nudne niespójne sceny i bezsensowny scenariusz. OMIJAĆ.

pawgep77

Dajcie kobitom więcej reżyserować...

ocenił(a) film na 7
pawgep77

To film o kobiecej przyjaźni i ten aspekt jest zrealizowany lepiej niż w jakimkolwiek wysokobudżetowym hollywoodzkim filmie i warto go obejrzeć właśnie dla niego. Trzy główne aktorki są wspaniałe.

ocenił(a) film na 4
Kawada_Shougo

No właśnie. Cały ten wątek kryminalny jest od czapy. Chętnie obejrzałbym zwyczajny melodramat z dwiema aktorkami odtwarzającymi główne role.

ocenił(a) film na 8
pawgep77

Ten film rzeczywiście nie jest dla chłopców, którym brakuje dystansu do siebie i świata. I jest świetny!

ocenił(a) film na 3
marekherkowiak

od około 25 lat nikt nie nazwał mnie chłopcem, to miłe :)) pozdrawiam, a filmik, cóż kwestia gustu drogi Kinomanie.

pawgep77

tylko po co od razu tak umniejszać? skoro kwestia gustu to czemu w twoim mniemaniu nasze gusta są koszmarne? Filmik? besensowny scenariusz? dla nikogo? jestem nikim? słaby to jest twoj komentarz.

ocenił(a) film na 7
pawgep77

To jest fajny film z paroma świetnymi scenami i dobrą muzyką. Dziewczyńskie Desperado ;-). 7/10

ocenił(a) film na 6
pawgep77

a mi sie milo,przyjemnie ogladalo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones