PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200968}

Złoty kompas

The Golden Compass
6,3 74 134
oceny
6,3 10 1 74134
4,7 13
ocen krytyków
Złoty kompas
powrót do forum filmu Złoty kompas

???????????????

ocenił(a) film na 6

Oscar . Ach no tak , to amerykanie.

Kileeer

A Ty znowu przyczepiasz się do Oscarów?

ocenił(a) film na 6
yvonneD

A ty znowu piszesz . Moje spostrzeżenie każdy film który ja nie lobię ty lubisz i trzeba mnie krytykować.

ocenił(a) film na 4
Kileeer

Po wypowiedzi wnioskuję że ten film nie przypadł Ci do gustu. Szczerze mówiąc mnie też się nie podobał, oglądałam go dosyć dawno i mogę nie pamiętać szczegółów, ale jedno zapamiętałam: ten film mi się nie spodobał. Występuje tu podobna sytuacja jak z ,,Opowieści z Narnii'', nie lubię filmów tego pokroju ten gatunek nie dla mnie. pomimo że nie lubię tej produkcji to chcę zaznaczyć że podobała mi się gra Nicole Kidman, ona jest dobrą aktorką i tego nic nie zmieni, nie mogę sobie teraz przypomnieć, ale ona grała chyba bardziej czarny charakter... natomiast fabuła...szczerze mówiąc dopiero teraz się zorientowałam że jest książka i film powstał na jego podstawie, więc od razu powiem że3 za książkę się w życiu nie wezmę. Szczerze to nawet pomysł sam w sobie wydaje mi się denny i mało ciekawy, dlatego pozostawiam ocenę 4.

ocenił(a) film na 6
Wikuu

P.Kidman jest dobrą aktorką ale teraz nie ma dobrych filmów e takiej ilości jak kiedyś więc nie biorą jej do dobrych ról .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones