PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200968}

Złoty kompas

The Golden Compass
6,3 74 134
oceny
6,3 10 1 74134
4,7 13
ocen krytyków
Złoty kompas
powrót do forum filmu Złoty kompas

na obejrzenie tego filmu, by po 1,5h zorientować się, że jest to pierwsza część historii, a drugiej ani widu, ani słychu (a minęło 7 lat od produkcji). Ktoś tu sobie chyba ze mnie zażartował.

umberella

zawsze masz jeszcze książki :P

Ghost_1

Wiem i dlatego ją przeczytam. Może to taki chwyt marketingowy - z filmu się nie dowiesz jak historia się kończy, musisz ją sama doczytać. Takie promowanie czytelnictwa.

umberella

Miałam dokładnie tak samo. Film był dla mnie bardzo przyzwoity i gdy się skończył, poleciałam szukać części drugiej... a tu nic! Zupełnie nic! Chwycę więc za książki! :)

ocenił(a) film na 9
umberella

Ta......promowanie czytelnictwa za 180 milionów dolarów :D Dobre..... To nie żaden chwyt ani promowanie tylko cenzura i zamordnictwo

Orbb

Moim zdaniem ten film jest zbyt skomplikowany dlatego że się tak wyrażę PRZECIĘTNEGO KOWALSKIEGO. Za dużo jest w nim fizyki molekularlnej i chemii oraz trudnych naukowych terminów niezrozumiałych dla kogoś kto tego nie studiuje. Poza tym ten film przekracza trochę granicę NORMALNEJ FANTASTYKI. Jako fanka tego gatunku zawiodłam się. Za to naiwności , przemocy i głupich niedomówień jest w tym filmie na wysyp.
A co do gry aktorskiej to ta mała dobrze grała i Nicole Kidman też spoko.

Tropicielka

Nic tam nie ma trudnego. Uważam, że film jest dla każdego, bardzo prosty w odbiorze, a każdy zrozumie go na swój sposób. Ja np. nie zauważyłam kompletnie żadnego promowania ateizmu, jak i nic związanego z antyreligią, a ludzie protestowali w tych sprawach - że film jest antychrześcijański.

Orbb

Owszem : ) Watykan się nie zgodził na kolejną cześć > Można o tym poczytać na specyficznych forach . Przecież książka pokazuję dokładnie z czym mamy walczyć - chrześcijaństwo, księża etc . Elo

użytkownik usunięty
Ghost_1

Czemu jesteś złośliwy? Ona podniosła słuszny zarzut. Też chciałem zobaczyć dalszą część historii ekranie, zobaczyć misie i tygrysy na śniegu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones