PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657108}

Zły Mikołaj 2

Bad Santa 2
5,3 6 534
oceny
5,3 10 1 6534
Zły Mikołaj 2
powrót do forum filmu Zły Mikołaj 2

Polecam gorąco! Idealnie oddaje humor i klimat 1 i jak komuś sie podobała pierwsza część to naprawde nie powinien sie zawieść..

Ja wiem,że teraz jest moda po kimś papugować i jak pięciu ważniaków napisze,że ten film jest wulgarny i seksistowski to piedziesieciu innych bez oglądania juz bedzie tą opinie powielać..Tak,taki jest ten film,ale tylko miedzy innymi ;) Poza tym ma ten niepodrabialny ironiczny humor,humor sytuacyjny,znakomite dialogi,znow fenomenalny Thornton odgrywa epicką role znużonego i zmeczonego zyciem człowieka.. Ta ocena,którą został obdarowny na stronie to kpina.. Ale to standard.. Zauważylem rownież,że jak powstaje jakiś sequel znanej produkcji po latach to od razu z urzedu ma pod górke..Tak byl w przypadku "Glupi i glupszy bardziej" ..Film z Carreyem i Danielsem idealnie oddal klimat pierwszej czesci,a humor byl nawet jeszcze glupszy,tak jak przy tytulu nawet należało zrobic,ale co? Ludzie sie oburzyli,że film byl glupi..No kuzwa,czego niektorzy sie spodziewali po pierwszej czesci?! XD "Glupi i glupszy bardziej" byl swietny jak jedynka i humor z klimatem idealnie zostal oddany. I tu jest to samo. Polecam,w dzisiejszych czasach gdzie ktoś potrafi nakrecic - a bardziej by pasowalo - wydalic takie gów#o jak np. "Ostra noc" to ten film to diament.. Wyśmienita czarna komedia. POLECAM!

ocenił(a) film na 8
mateos8

Dla mnie ta komedia jest zaje...ta . Lepsza od jedynki . Ani chwile sie nie nudzilem . Ta srednia na filmweb jest wypaczona do bolu . I wez tu sie czlowieku sugeruj na filmweb oceną . Za duzo fanatyzmu ostatnio to i poziom dystansu i poczucia humoru spadl na ryj .

ocenił(a) film na 2
mateos8

Ten film to kompletna żenada w porównaniu do błyskotliwej i zabawnej jedynki. Nie czaję jak można było aż tak zjebać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones