PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99741}

Zły dotyk

The Woodsman
7,0 8 668
ocen
7,0 10 1 8668
6,6 7
ocen krytyków
Zły dotyk
powrót do forum filmu Zły dotyk

....bo niesmaczny FAKT. Ale to film na faktach!

ocenił(a) film na 8
nathalie.de

to po co oglądałaś skoro nie interesują cię takie tematy?

Shay1989

Pytanie nie na temat.
obejrzałam z ciekawości filmu i faktu. a dopisek brzmi :" niesmaczny".
dla ciebie "smaczny "? pfff
Oceniajmy tutaj siebie. pozdrawiam.

nathalie.de

P.s wiesz czym różni się temat od faktu ? ;-D

ocenił(a) film na 8
nathalie.de

wiem czym się różni. ale moje pytanie dotyczy innej kwestii - ok, film o 'pedofilii' ale skoro nie spodobał ci się w ogóle temat tego filmu, nie rozumiem po co go oglądałaś i TYM BARDZIEJ - po co go oceniasz?

Shay1989

obejrzałam, oceniłam. skomentowałam.
wolnoć Tomku w swoim domku.....

Ja nie rozumiem pedofili, a nie filmu ,drogi kolego.
I ja nie komentuje i nie czepiam co ty ogladasz, tyle na temat.

Brak kultury to też jakis marny deficyt. o zgrozo!
i jeszcze na moim forum!!!!

ocenił(a) film na 8
nathalie.de

nie jestem mężczyzną, a poza tym nie chodzi tu o żaden brak kultury, ja tylko pytam...

Shay1989

Kobieta ?

okay, skoro pytasz.......wiele, wiele filmów widziałam i obejrzę zapewne wiele....
Film jak film, ale........zawsze jest "coś" czego nie akceptujemy, nie tolerujemy (chodzi o wniesienie tego w realia, taki przykład) ;-)
A,że specjalizuję się w dziedzinie takiej a nie innej, to film musiałam zobaczyć, co nie znaczy ,że kręci mnie tematyka. nie, kręcą mnie filmy,reżyseria, aktorstwo, a to jaka fabuła przedstawiona to już ganz egal..... TO TYLKO FILM.

ocenił(a) film na 8
nathalie.de

tak :)
ja też oglądam dużo, bardzo różnych. fakt, że czasem jest coś, co nie pasuje. dlatego przepraszam za poprzednie wypowiedzi

Shay1989

I oto mi chodziło....
że oglądam film o tyranie, a niekoniecznie toleruję tyranów,wręcz odwrotnie...
i tak jest w przypadku i tego filmu.

Zapraszam do mojej Galerii Filmowej ;-)

użytkownik usunięty
nathalie.de

Pedofilie można określić wieloma przymiotnikami i niesmaczny na pewno nie jest jednym z nich. Niesmaczna może być zupa albo otyła kobieta w za ciasnym bikini. Swoją drogą to smutne, że film poruszający taki temat skłonił Cię tylko do tak głębokiej refleksji i rozpoczęcia takiego tematu. :]

Nie zasmiecaj, skoro nie rozumiesz metafory....
to moje forum, dlatego wolnoć Tomku w swoim domku ;-D

(p.s niesmaczna zupa i otyła kobieta ???? najsmieszniej jest samemu sie pogubić) ......hi hi

użytkownik usunięty
nathalie.de

Właśnie o to chodzi, że takie tematy zaśmiecają forum, nic nie wnoszą i są najzwyczajniej w świecie głupie i pozbawione jakiegokolwiek sensu. :] Mylisz się, to nie jest twoje forum, choćby dlatego, że forum wymaga interakcji z innymi użytkownikami. Widzę, że ciężko również u Ciebie z przenośniami. Znasz jeszcze jakieś inne przysłowia? (to pytanie retoryczne, które nie wymaga odpowiedzi) :]
Urywam temat bo dalsza dyskusja nie ma sensu. Następnym razem zastanów się 2 razy zanim założysz jakiś temat.

kultura wymaga.......................ty nie wiesz..... nie zasmiecaj,please.....

nathalie.de

p.s banda skłóconych nieszczęśników mnie nie dotyczy. bzzzzzzzzzzzt
i po temacie........... ;-D

(kocik, że też masz czas na takie bzdety...............to forum filmowe).....

ocenił(a) film na 7
nathalie.de

1. To nie jest Twoje forum. 2. Nie wiem, jaka to specjalizacja "dziedzina taka a nie inna", ale na pewno niewiele mająca wspólnego z językiem polskim. 3. To nie jest film oparty na faktach. 4. NIesmacznego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones