PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31577}
6,0 1 969
ocen
6,0 10 1 1969
Zły wpływ księżyca
powrót do forum filmu Zły wpływ księżyca

FIlm w sumie nie jest taki zły. Wygląd wilkołaka dosyć udany, ale sama przemiana w niego już nie... To najgorsza transformacja człowieka w wilkołaka, którą widziałem w jakimkolwiek filmie. Kto widział film ten wie o czym mówię ;)

SilverP

polecam Hemlock Grove
przemiana w wilkołaka powoduje, że szczęna z wrażenia opada do samej ziemi :) najlepsza przemiana jaką widziałem, a muszę przyznać że filmy o wilkołakach są jedne z moich ulubionych i trochę się ich naoglądałem

ocenił(a) film na 6
stantom1982

chodzi Ci o serial Hemlock Grove? zabieram się do niego już od kilku miesięcy, ale jakoś nie mogę się wyzbyć wrażenia że serial klimatem przypomina sagę Zmierzch...

możesz mi odpowiedzieć czy tak jest faktycznie czy nie? ;)

SilverP

zdecydowanie nie jest to film typu Zmierzch, jest to serial zupełnie inny, nie ma jakichś głupich szkolnych tematów, chociaż akcja czasami również dzieje się w szkole, bo bohaterowie jeszcze się uczą, 1 sezon klimatem przypominał mi Miasteczko Twin-Peaks
jeśli chodzi o mnie to bardzo się męczyłem przy 1 sezonie, sam serial z początku wydawał mi się nudny i pierwsze odcinki oceniałem w okolicach 5/10, jedynie właśnie przemiana w wilkołaka i 3-4 ostatnie odcinki wszystko rekompensują, drugi sezon był dla mnie ciekawszy (od razu widać większy budżet) i to dzięki niemu serial oceniam na 7/10, ale to wszystko zależy od tego co kto lubi, na forum czytałem że niektórzy woleli 1 sezon, bo jest mniej akcji i klimat taki bardziej lynchowski, natomiast w 2 coś się dzieje, też opiera się na tajemniczych morderstwach (nie zasnąłem w trakcie oglądania), choć akurat ich wyjaśnienie trochę mnie zawiodło
1 sezon skupia się na tajemnicy brutalnych morderstw popełnionych przez jakieś zwierzę, a że głównymi bohaterami jest wilkołak i wampir, to zastanawiamy się czy któryś z nich mógł być do tego zdolny, zwłaszcza że zostają przyjaciółmi
ja w każdym razie nie żałuję tych kilkunastu godzin spędzonych przed komputerem (serial dostępny niestety tylko w necie z napisami)

ocenił(a) film na 6
stantom1982

to może faktycznie zabiorę się za ten serial w końcu :P

chociaz nie wiem kiedy będe miał czas, bo tyle seriali w tym roku zostanie wypuszczonych że chyba się nie wyrobie ;)

ps. dzięki za odp :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones